Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich

Czy znając przepis na 100% wygraną w Lotto podzieliłbyś się tą informacją z innymi?

Z pewnością nie, a do tego po pewnym czasie znalazłbyś się na czarnej liście i nie mógłbyś dalej puszczać kolejnych kuponów. Wielu z nas chcąc zarabiać w taki sposób (wyłączając pracę na etat) szuka doskonałej strategii na nie tyle wielkie wygrane, co na ich systematyczność.

 

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich

Zaczynając zarabiać na zakładach bukmacherskich z pewnością wielu z nas miało moment zawahania – czy dalej się tu udzielać?

W końcu w grę wchodzą prawdziwe pieniądze, a my je ciągle tracimy, choć myślimy, że już znaleźliśmy doskonałą strategię. Zaczynamy zatem szukać darmowych poradników o zakładach bukmacherskich, o tym jak stawiać, by wygrywać? Co ciekawe takich artykułów w sieci znajdziemy mnóstwo.

TOP 3 bukmacherów : Typowanie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
30zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł za wpłatę! - więcej na www.etoto.pl

Są one dostępne dla każdego z nas. Nie są skomplikowane, pisane prostym tekstem i co ciekawe po ich przeczytaniu mamy w końcu liczyć na zyski.

 

Czy tak jest? Niestety nie.

Poza tym na każdej z tych stron znajdziemy dokładnie jeden ten sam tekst tylko napisany w innej formie – uważaj na pierwsze mecze, nie stawiaj całej gotówki, analizuj mecze, sprawdzaj na bieżąco co się dzieje u danej drużyny/zawodnika, itd. Ale to przecież wiemy!

Znajdziemy oczywiście blogi typerów, którzy opowiadają o swoich strategiach. Próbując ich na własnej skórze możemy zauważyć nawet ciekawe efekty. Ale takich blogów jest naprawdę mało. Najlepiej uczyć się na własnym doświadczeniu.

Po przegranym mecze warto zastanowić się czemu dany kupon został rozpatrzony negatywnie, co zrobiliśmy źle? Owszem, wymaga to czasu i cierpliwości. Ale taki sposób pozwoli nam maksymalnie wycisnąć wiedzę, jaką powinniśmy posiadać przy obstawianiu meczy.

Nie masz konta w Fortunie? Tu je założysz - www.efortuna.pl

Co do darmowych poradników o zakładach bukmacherskich to dajmy sobie z nimi spokój, tym bardziej kiedy widzimy na nich darmowe typy. Pamiętajmy, że bukmacherzy prowadzą swoje programy partnerskie.

I dzięki temu taki właściciel bloga, u którego kliknęliśmy w link i zarejestrowaliśmy się u bukmachera zarabia na nas. Nie marnujmy więc czasu na takich dorobkiewiczów. Niestety sukcesy nie przyjdą nam za darmo.

Nie ma gotowego planu na systematyczne zarabianie na zakładach bukmacherskich. A darmowe poradniki mają jedynie na celu zwabić kolejnego gracza.


Dodaj komentarz