Gdzie obstawiać walki KSW czy FAME MMA

Dadał Buker
Gdzie obstawiać walki KSW i MMA

Oprócz niezwykle popularnych sportów drużynowych, takich jak piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka oraz tenis, dużą popularnością cieszy się również obstawianie sportów walki zarówno niezwykle popularnego w ostatnim czasie konkursu pod nazwą FAME MMA oraz bardzo zróżnicowanych konfrontacji sztuk walki, zwanych też w skrócie jako KSW.

Są one dostępne do obejrzenia w telewizji lub Internecie w systemie pay-per-view, co oznacza że możliwe jest obejrzenie danej walki dopiero po uiszczeniu stosownej finansowej opłaty na podany numer telefonu.

Paradoksalnie, obstawianie walk bokserskich nie różni się znacząco od obstawiania innych bardziej popularnych dyscyplin drużynowych wspomnianych powyżej. Należy wybrać interesującą nas galę oraz pojedynek i właściwy typ który chcesz obstawić.

Do najczęściej spotykanych zakładów na różnorakie sporty walki należą w głównej mierze mierze obstawianie: zwycięzcy walkiwygranej przed czasemwygranej na punktyile rund będzie trwać walka, oraz w jaki sposób walka się zakończy. 

Polscy bukmacherzy bardzo chętnie wspierają, wszelakie eventy związane ze sportami walki. Począwszy od firmy Fortuna która w czerwcu ubiegłego roku została oficjalnym sponsorem KSW, poprzez Totalbet którą sponsoruje FEN MMA, skończywszy na ETOTO, które partneruje galom bokserskim popularnego dziennikarza Mateusza Borka MB Promotions. 

Ponadto, od dawna firma Betfan związana jest z Karoliną Kowalkiewicz, mistrzynią KSW oraz zawodniczką UFC, firma Betfan związana jest z Mariuszem Pudzianowskim, byłym mistrzem świata w zawodach typu Strongman, a obecnie zawodnikiem KSW.

betfan-bonus-na-start

Obstawianie walk w Fortunie, STS i forBet

Popularny bukmacher Fortuna w swojej ofercie zapewnia bardzo szeroki zakres do obstawiania walk bokserskich, KSW oraz MMA. Dla każdej pojedynczej konfrontacji można znaleźć kilkadziesiąt różnego rodzaju możliwości typowania do obstawienia wszelakich zakładów z tej dyscypliny sportu, chociażby z konkretnymi rodzajami rozstrzygnięcia oraz dokładnymi typami na poszczególne rundy. Nowi klienci ze specjalnym kodem otrzymują trzy specjalne bonusy powitalne: od 20 PLN do nawet 1000 PLN.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Z kolei bukmacher STS, znany jako najlepszy bukmacher w Polsce, w swojej ofercie ma liczne bukmacherskie oferty dotyczące fanów tej dyscypliny. W głównej mierze oferuje firma ta oferuje zakłady przedmeczowe i live na wszelakie walki KSW i UFC. Ciekawą opcją jest także obstawienie zakończenia walk w pierwszej minucie. Nowi typerzy którzy jeszcze nie posiadają konta w tym serwisie mogą założyć poprzez wpisanie odpowiedniego kodu promocyjnego, przez co mogą liczyć na trzy inne bonusy.

Natomiast forBet który w przeszłości był sponsorem Andrzeja Fonfary i Karoliny Kowalkiewicz, doskonale orientuje się w świecie wszelakich sportów walki. Stąd też nie ma co się dziwić że ich oferta kursowa jest prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna finansowo dla obstawiających tą dyscyplinę sportu. Na nowych graczy w tej firmie bukmacherskiej czeka specjalny bonus w wysokości aż 2380 PLN.

Obstawianie UFC i KSW

Ultimate Fighting Championship znana w skrócie jako UFC powstała w Stanach Zjednoczonych w 1993 roku federacja MMA. To zarazem największa i najbardziej prestiżowa organizacja od mieszanych sztuk walki. W przeciwieństwie do innych federacji, odbywają się one bardzo cyklicznie, w każdy weekend. Dla każdego zawodniczka i zawodniczki uczestnictwo w tej gali jest największym indywidualnym wyróżnieniem w trakcie profesjonalnej zawodniczej kariery. Do najpopularniejszych polskich zawodników i zawodniczek należą Jan Błachowicz, Adam Wieczorek, Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz. Przy obstawianiu bardzo łatwo można przewidzieć zwycięzcę i sposób zakończenia walki, poprzez dogłębną analizę tzw. matchmakingu.  

Z kolei w Polsce odbyło się już ponad pięćdziesiąt gal pod nazwą Konfrontacji Sztuk Walki. Do najpopularniejszych sportowców w trakcie tego wydarzenia można wymienić przede wszystkim Mameda Khalidova, Łukasza Jurkowskiego i Marcina Różalskiego. Trudno wytypować zwycięzcę tych zawodów, z racji na fakt że organizatorzy tego wydarzenia szukają wielu nowych twarzy.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane