Typy i kursy na Fryderyki

Dadał Buker

Jubileuszowa gala przyznawania prestiżowych nagród muzycznych w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Od momentu powstania tego wyjątkowego wydarzenia w 1995 roku, stało się ono jednym z najbardziej oczekiwanych momentów dla fanów muzyki w kraju.

W tym roku gala odbędzie się ponownie w Arenie Gliwice, a entuzjaści muzyki już nie mogą doczekać się, kto tym razem zdobędzie najważniejsze nagrody.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Kto zostanie najlepszą artystką? Typy i kursy

W kategorii najlepszej artystki mamy do czynienia z zaciętą rywalizacją między dwoma świetnymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Darią Zawiałow i Sanah. Daria Zawiałow, pochodząca z Koszalina, podbiła serca publiczności swoim albumem „Dziewczyna Pop”, który w rekordowym czasie pokrył się platyną.

Z kolei Sanah od roku cieszy się ogromną popularnością dzięki trasie koncertowej. Mimo to, zdaje się, że to Daria Zawiałow jest faworytką do zdobycia tytułu najlepszej artystki ze względu na swoje doświadczenie sceniczne. Obecnie kurs na jej zwycięstwo wynosi 1.75, podczas gdy na Sanah 2.25.

Kto zostanie najlepszym artystą? Przegląd typów i kursów

Wśród panów o tytuł najlepszego artysty będą rywalizować Vito Bambino i Mrozu. Vito Bambino, wydając album „Pracownia”, zdobył sympatię publiczności, podczas gdy Mrozu, ubiegłoroczny triumfator w pięciu kategoriach, musi udowodnić swoje umiejętności ponownie. Obecnie kurs na Vito Bambino wynosi 1.67, natomiast na Mroza 3.00.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Kto zdobędzie Fryderyka za najlepszy album hip-hopowy?

Walka o najlepszy album hip-hopowy również zapowiada się emocjonująco. Taco Hemingway i zespół Łona, Konieczny i Krupa to główne postacie tej kategorii. Obecnie najniższy kurs jest na Taco Hemingwaya, który jest również faworytem do zdobycia piątej statuetki w swojej karierze. Kurs na Taco to 1.40, a na Łonę, Koniecznego i Krupę 3.50.

Kto zgarnie więcej nagród?

Oczywiście, niektórzy artyści mogą odebrać więcej niż jedną nagrodę. W zakładach bukmacherskich STS można nawet obstawiać, kto wygra więcej statuetek.

Na przykład kurs na to, że Vito Bambino zdobędzie więcej nagród niż Daria Zawiałow, wynosi obecnie 1.30. Można także typować, ile dokładnie Vito Bambino wygra nagród. Kurs na triumf w przynajmniej czterech kategoriach wynosi obecnie 1.70.

Gdzie obejrzeć Fryderyki 2024?

Gala wręczenia nagród Fryderyków 2024, podobnie jak w poprzednich latach, będzie podzielona na dwie części. Pierwsza odbędzie się 22 marca 2024 roku w Arenie Gliwice, gdzie poznamy laureatów nagród związanych z muzyką rozrywkową i jazzem. Transmisję pierwszej gali przeprowadzi telewizja TVN.

Typy i kursy na Fryderyki 1 Typowanie meczów 2024

Natomiast druga część, która odbędzie się 28 kwietnia w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, skupi się na muzyce klasycznej i będzie transmitowana przez stację Metro.

Podsumowanie Fryderyków

Fryderyki sa emocjonującym wydarzeniem w polskim świecie muzycznym. Rywalizacja w najważniejszych kategoriach zapowiada się niezwykle interesująco, a fani już nie mogą doczekać się rozstrzygnięć. Czekamy z niecierpliwością na wyniki i gratulujemy wszystkim nominowanym!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane