Promocje bukmacherów

Dadał Buker
Promocje bukmacherów

Przeglądasz wieczorne mecze i wiesz, że to dziś jest ten szczęśliwy dzień, który da Ci zarobić na wyjazd na wymarzone Malediwy. Zaraz potem patrzysz na stan swojego konta i widzisz, że urlop jednak będziesz musiał zaplanować na inny termin.

Każdy z nas regularnie przerabia ten scenariusz, zwłaszcza kiedy na kuponach oglądamy więcej czerwieni niż zieleni…

Co w takiej sytuacji? Sprawdź promocje bukmacherów! Wystarczy, że dokonasz rejestracji w bukmacherskim serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej i możesz obstawiać bez konieczności korzystania z zasobów własnego konta!

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
2020zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
100zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
450zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
1400zł Zagraj
forbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
BRAK Zagraj

Jak zgarnąć środki na start?

Konkurencja na rynku bukmacherów jest obecnie dosyć spora, więc większość ma w swojej ofercie fajne promocje bukmacherów mające zachęcić do grania właśnie u nich. Bonusy te dzielą się na takie przyznawane bezwarunkowo od razu po rejestracji (kwota ok. 20 zł) oraz te, których wartość uzależniona jest od wpłaconego depozytu (zazwyczaj jest to po prostu procent od przelanej kwoty).

Zakłady sportowe bez wpłaty własnej oferują m.in.: Fortuna, LVBet, TotalBet (po 20 zł). Wystarczy jedynie uzupełnić w formularzu wszystkie dane osobowe, przesłać zdjęcie dowodu i poczekać na weryfikację konta. Darmowe środki trafiają na konto bonusowe, co oznacza, że zanim będzie można je wypłacić na swoje konto bankowe, należy obrócić nimi kilka razy (zazwyczaj 2 lub 3, w zależności od bukmachera; zwróć uwagę, że cały kupon musi mieć też odpowiedni kurs).

Ciekawą opcją na powiększenie stanu konta jest też jedyna tego rodzaju promocja przygotowana przez LVBet, gdzie możesz zgarnąć bonusowe 50 zł pod warunkiem, że systematycznie pojawiasz się na meczach ulubionej drużyny.

O co dokładnie chodzi i w jaki sposób można przypisać środki do konta?

Każda z drużyn, której sponsorem jest LVBet (m.in. Wisła Płock, Widzew Łódź, Wisła Kraków, Arka Gdynia czy Zagłębie Sosnowiec) ma dla swoich kibiców ekstra ofertę. Przy rejestracji wystarczy zaznaczyć, że jest się posiadaczem karnetu na mecze właśnie jednej z tych drużyn i automatycznie na konto wpływa dodatkowe 50 zł (bonus!).

Promocje bukmacherów 1 Promocje bukmacherów 2023

Korzystaj z okazji!

Jeśli mówimy o różnego rodzaju promocjach bukmacherów, które mogą zwiększyć ilość środków na dalszą grę, nie możemy nie wspomnieć o ofertach specjalnych udostępnianych przez bukmacherów przy okazji wydarzeń takich jak start topowych lig piłkarskich (np. Fortuna i jej lipcowa promocja +10% na kuponie z meczem pierwszej kolejki Premier League) czy Happy Hours działające na podobnych zasadach na Totolotku.

Dodatkowe promocje przy wpłacie depozytu

Zakłady sportowe bez wpłaty to nie jedyna opcja przygotowana przez bukmacherów mająca zachęcić graczy do obstawiania. Oprócz bonusów bez depozytu w ofertach można znaleźć również propozycje bezpiecznych zakładów (ze zwrotem środków w przypadku nietrafionego kuponu; zwroty oczywiście ograniczone są do konkretnej kwoty; zakład bezpieczny można postawić na BetClick’u – do 550 zł, na Fortunie – do 120 zł, na Betfan – do 100 zł, na PZBuk – do 50 zł czy na STS’ie – do 35 zł).

Kolejną możliwością, dzięki której można pozyskać dodatkowe środki do gry są bonusy od wpłaty. W tym przypadku rozpiętość kwot jest naprawdę duża. W zależności od bukmachera możesz liczyć m.in. na 500 zł od TotalBet i PZBuk, 1000 zł od Fortuny i Totolotka, 1200 zł od STSu, 1500 zł od LVBet czy aż 2000 zł od forBet.

Wyznacznikiem wysokości bonusu jest oczywiście kwota Twojej wpłaty – najczęściej dostajesz 100% tego co wpłacasz do depozytu (w bonusie). Jeśli natomiast chodzi o wypłaty, pieniądze możesz przelać dopiero po kilkakrotnym obrocie tymi środkami na kuponach po kursach o określonej wysokości (najczęściej ok. 2.00).

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Ostatnia deska ratunku 

Co w przypadku, kiedy kupon został już wysłany i niektóre spotkania zdążyły się już zakończyć, ale widzisz, że ten jeden mecz na pewno nie ma szans powodzenia, ale jeszcze się nie widnieje przy nim czerwony znaczek? Jeśli tylko możesz, jak najszybciej skorzystaj z funkcji cashout.

Warunki cashoutu są proste: żadne spotkanie na kuponie nie może być przegrane, a niezakończone spotkania muszą w dalszym ciągu znajdować się w ofercie. Ostatnim warunkiem, który należy spełnić jest ten, który przysparza najwięcej kłopotów – kwota cashoutu musi być wyższa niż stawka, którą zagrałeś na kuponie.

Bonusy, depozyty i cashouty – z czego najlepiej korzystać?

Odpowiedź jest oczywista: ze wszystkich dostępnych opcji! Na początek warto sprawdzić jakie bonusy na start oferuje wybrany bukmacher, później jeśli masz możliwość możesz wpłacić depozyt i zgarnąć dodatkowy bonus, a podczas obstawiania pamiętaj, żeby regularnie sprawdzać cashouty.

I przede wszystkim nie obstawiaj pewniaczków. To najlepszy sposób na zachowanie środków na koncie.

 

Darmowe zakłady bukmacherskie

Czy istnieje coś takiego jak darmowe zakłady bukmacherskie? Umówmy się, nigdy nie dostaniesz nic za darmo. Nie oznacza to jednak, że usługodawcy nie szykują dla nas bardzo atrakcyjnych promocji, które niezwykle kuszą i często są przyczyną naszych grzeszków.

Na przykład ostatnio bukmacher Fortuna.pl oraz STS.pl oferują dużą gotówkę na zakłady!

Odpowiednio możesz otrzymać 1000 i 1200 złotych za wpłatę u wybranego bukmachera.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

A jakie mamy inne promocje bukmacherów ?

Przede wszystkim funkcjonują dość często o czym wspominaliśmy promocje bukmacherów na start – w skrócie: wpłacamy swój kapitał początkowy, jest to nasza pierwsza wpłata na tym koncie – dlatego też dostajemy albo podwojenie swojego kapitału, albo określoną z góry kwotę dodatkową. Oczywiście, brzmi to niezwykle zachęcająco, ale uwaga – nie są to pieniądze całkowicie darmowe, a żeby z nich skorzystać należy spełnić wiele wymagań.

Najczęściej haczyk polega na tym, że dany kapitał promocyjny należy obrócić wybraną ilość razy. Często jest to nawet dziesięciokrotność. Przy otrzymanej kwocie 100 zł musimy aż 1000 zł obrócić aby móc cokolwiek wypłacić z naszego konta. Brzmi strasznie, prawda? W rzeczywistości obracanie kapitałem to kwestia kilku zakładów, czasem kilkunastu.

Oczywiście, jeśli będziemy stawiać kwoty 5 zł i grać zyskiem, wypłata czegokolwiek zajmie nam sporo… chyba zdążylibyśmy taką sumę zarobić w normalnej pracy.

Najlepsze bonusy bukmacherskie

Dlatego mocno i gorąco zachęcamy Was do czytania regulaminów bonusów bukmacherskich. Byłoby smutno, gdybyście przez nieuwagę nie mogli później wypłacić swojej kasy początkowej. Inne promocje związane z graniem na bukach to na przykład otrzymanie 10zł, czasem 30zł jako bonus lojalnościowy. Oczywiście ten bonus również trzeba obrócić, ale są to znacznie mniejsze ilości. Jest jeszcze rozsławione „Cashback”. Wchodzimy – stawiamy – jeśli przegramy, zwracają nam nasze pieniądze, jeśli wygramy – dostajemy zysk. Jest to oczywiście jednorazowa oferta.

Na koniec chcielibyśmy zwrócić jeszcze uwagę, że na jedno gospodarstwo domowe, może przypadać tylko jedno konto bukmacherskie. Słowem, jeśli grasz Ty – nikt z Twoich domowników konta na danym portalu założyć nie będzie mógł. Jest to spore utrudnienie, jednak trudno się dziwić bukom – próbują chronić się przed bankructwem. No ale promocje bukmacherów internetowych powinny Nam wystarczyć jako rekompensata 😉

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane