Porady dla obstawiających mecze w internecie

Poradnik bukmacherski typera to księga większa niż można by się było spodziewać. W zasadzie należy poddać w wątpliwość, czy w ogóle jesteśmy w stanie stworzyć coś takiego?

Oczywiście, możemy przedstawiać pewne porady dla obstawiających mecze, ale nie będzie to klucz do sukcesu – pokazanie krok po kroku które drużyny stawiać i kiedy…

Jak obstawiać online…

Do tego dochodzi się samemu – można nauczyć się wyczulenia na pewne symptomy, unikanie złych stron z zakładami, wyciszenie się na opinie innych – ale wciąż będą to tylko ogólnikowe zagadnienia, nie całe porady, poradnik, podręcznik. To co możemy wam podpowiedzieć to jak typować mecze, natomiast nie wskazujemy, które tak, które nie….

Warto wiedzieć …

Punkt pierwszy: obstawiaj to, co znasz. Nie bierz się za obstawianie drużyn o których nie masz zielonego pojęcia, przecież nie będziesz w stanie przewidzieć co może się wydarzyć.

Punkt drugi: ciągle pogłębiaj swoje informacje, ucz się nieustannie, oglądaj jak najwięcej spotkań.

Po trzecie: pamiętaj, że istnieje coś takiego jak czynnik losowy: kontuzja, pogoda, nastroje. Przecież sport to ludzie – a ludzi nie da się prześwietlić na prawo i lewo… Niestety, jest to smutne, trudne i dlatego też dobrze płatne.

Co ma Totolotek, a czego nie mają inni sprawdź na  www.totolotek.pl 

Kolejna porada to nie nastawianie się na wysokie kursy – lepiej stawiać „pewniaki” na kuponach skumulowanych, niż rzucić się na Kurs 12 i liczyć na cud. Taki kurs możesz sobie wypracować sam, stawiając kilka meczy, które wejdą Ci z dużym prawdopodobieństwem. Oczywiście, kasa „na wariata” powinna być w Twoim portfelu odłożona – czasami przypadkiem pozwól sobie pójść za przeczuciem nagłym, postawić kilka złotych na wysoki kurs.

Wygrane się zdarzają – przecież w lotto też czasami ktoś wygrywa.

 

Co jeszcze możemy Ci poradzić?

Kontakt z osobami, które siedzą w tym więcej, dłużej niż Ty i są dobrzy. Pamiętaj, że nauka przynosi efekty po jakimś czasie, na wszystko potrzebny jest pewien okres adaptacji.

Uważaj gdzie zakładasz konto do gry – czytaj regulaminy! To Twoja gotówka, nie daj się wyrolować, bo nie będziesz miał się z czego odbić.

To tyle jeśli chodzi o porady bukmacherskie dla obstawiających mecze na zakładach sportowych.


Dodaj komentarz