Aplikacja bukmacherska na androida

Dadał Buker

Firmy bukmacherskie już od kilku lat bardzo dynamicznie zwiększają swój rynek poprzez oferowanie coraz to nowych funkcjonalności i ułatwiając dostęp do szerokiej oferty zakładów bukmacherskich.

W dalekiej przeszłości jedyną możliwością postawienia zakładu na swój ulubiony zespół była wizyta w punkcie ulokowanym przeważnie w większości dużych miast. Z czasem jednak każdy bukmacher zainwestował w przejrzystą stronę internetową, z poziomu której możemy zarządzać swoim profilem. Obecnie jednak dostęp do ulubionego bukmachera jest jeszcze łatwiejszy. Jak? Dzięki aplikacjom mobilnym.

Jaka aplikacja do obstawiania meczy jest obecnie najlepsza aplikacja bukmacherska na androida? Sprawdźmy, co do zaoferowania mają największe firmy bukmacherskie w Polsce.

Najlepsza aplikacja bukmacherska na androida

Ze względu na ogromną popularność systemu operacyjnego android, postanowiliśmy wymienić kilka najlepszych aplikacji, które działają na tym właśnie systemie. operacyjnym. Nie znaczy to jednak, że posiadacze Iphone’ów muszą obejść się smakiem. Większość firm oferuje również aplikację mobilną również na ten system operacyjny. Jak kształtuje się ranking aplikacji mobilnych dla bukmacherów?

Aplikacja STS

STS to nie bez kozery najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju. Sponsor reprezentacji Polski i wielu innych klubów piłkarskich charakteryzuje się bardzo szeroką ofertą nie tylko zdarzeń sportowych, ale też politycznych i kulturalnych.

To, co wyróżnia STS na tle konkurencji to różnorodność proponowanych bonusów nie tylko dla nowych klientów, ale też  obecnych graczy. Jak na firmę stawiającą na pierwszym miejscu komfort i wygodę użytkowników, STS oferuje dostęp do aplikacji mobilnej, która pod względem funkcjonalności niczym nie różni się od witryny internetowej.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Za pośrednictwem aplikacji jesteśmy w stanie założyć konto bukmacherskie, dokonywać wpłaty i wypłaty środków oraz korzystać z całej, bogatej oferty zdarzeń sportowych. Aplikacja STS charakteryzuje się również bardzo prostym systemem logowania do niej.

Po pierwszym uruchomieniu zostaniemy poproszeni o skonfigurowanie kodu PIN, który umożliwi nam dostęp do naszego konta bez potrzeby niewygodnego wpisywania całego loginu i hasła. To o czym warto wspomnieć to dodatkowe benefity, które zyskuje gracz z tytułu korzystania z aplikacji mobilnej STS. Możemy uzyskać bonus w postaci darmowego pierwszego zakładu postawionego w aplikacji.

 

Aplikacja bukmacherska na androida Fortuna

Fortuna to kolejny bukmacher, który wykorzystuje android aplikacje do obstawiania meczy. Wiele osób w przeszłości narzekało na nieintuicyjną stronę internetową tego bukmachera. Obecnie jednak Fortuna zaproponowała swoim klientom aplikację Fortuna, która zupełnie zmieniła podejście użytkowników do tej firmy.

Aplikacja jest niezwykle popularna, a zawdzięcza to głównie świetnemu projektowi, który pozwala nam na szybkie wykonanie zakładu, dokonanie niezbędnych operacji na koncie, jak wpłata czy wypłata. Aplikacja bukmacherska na androida jest do ściągnięcia na stronie internetowej bukmachera.

Aplikacja bukmacherska na androida 1 Blog Bukmacherski 2024

Aplikacja bukmacherska na androida Betfan

Betfan również oferuje swoją aplikację mobilną, dzięki której uzyskamy dostęp do szerokiej oferty zakładów sportowych nie tylko na smartfony, ale również tablety. Aplikacja bukmacherska na androida jest dostępna na stronie bukmachera Betfan, na której też znajdziemy wyczerpującą instrukcję, w jaki sposób aplikacja powinna być zainstalowana.

Co ważne, klienci Betfan mogą cieszyć się możliwością stawiania zakładów nie tylko na urządzeniach Android. Właściciele Iphone również mogą z powodzeniem zainstalować aplikację Betfan i cieszyć się zakładami z kategorii sport, e-sport czy wydarzenia polityczne.

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji, również ta proponowana przez Betfan charakteryzuje się pełną funkcjonalnością. Wpłaty, wypłaty, edycja danych, korzystanie z szerokiej oferty bonusów – to wszystko możemy wykonać z poziomu aplikacji dostępnej na smartfony i tablety.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

To zaledwie 3 z wielu innych dostępnych aplikacji mobilnych bukmacherów. To oczywiste, że każdy z nas chce być na bieżąco ze swoim kuponem, dlatego wybór bukmachera powinien być również uzależniony od tego, czy oferuje on dostęp do wygodnej aplikacji mobilnej.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane