Jak grać w zakłady bukmacherskie?

Dadał Buker

Każdy che wygrać na zakładach bukmacherskich ale… jak grać w zakłady bukmacherskie by wygrać? Już spieszymy z odpowiedzią…

Coraz popularniejszą rozrywką dla osób interesujących się sportem stało się obstawianie meczów. Wynika to pewnie z tego, że jesteśmy w stanie zarobić dobre pieniądze na czymś, co wcześniej robiliśmy tylko dla przyjemności – czyli oglądaniu swoich ulubionych sportów.

Gdy zaczynamy obstawiać, obraz nieco się zmienia i podnosi się jeszcze bardziej niż zwykle adrenalina. Wtedy zwracamy uwagę na nieco inne szczegóły – a wszystko zależy od tego, co właśnie obstawiliśmy, czy jest to ilość rzutów rożnych, czy żółte kartki.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Ale żeby móc cieszyć się dodatkowymi emocjami trzeba… po prostu zacząć. Jak to zrobić?

Jak rozpocząć grę w zakłady bukmacherskie?

Jeśli nie wiecie, co zrobić, żeby zacząć obstawiać, po przeczytaniu tego artykuły wszystko stanie się łatwe i klarowne.

Na początek wybór bukmachera

Jedna z najtrudniejszy decyzji zanim rozpoczniemy grę w zakłady bukmacherskie. Którego z nich wybrać? W końcu jest tylu bukmacherów na rynku i każdy kusi ogromnymi bonusami na start i nie tylko. Tutaj właśnie trzeba zagłębić się w ofertach poszczególnych firm bukmacherskich.

Każdy współcześnie działający bukmacher posiada bonusy, które otrzymujemy dzięki rejestracji u konkretnego bukmachera.

Warto jednak zauważyć, u którego z nich najłatwiej zamienimy środki bonusowe w realną gotówkę. Trzeba spojrzeć na obrót bonusem, oraz po jakich minimalnych kursach trzeba wnieść zakład, aby wchodził w bonus. Jeśli już zdecydujemy, w którym z nich będziemy chcieli się wzbogacić, to droga do pierwszego kuponu jest naprawdę bliska.

Rejestracja i pierwsze zakłady

Na początku musimy oczywiście się zarejestrować. Do tego potrzebny będzie nasz dowód osobisty i kilka podstawowych danych, aby bukmacher wiedział, że jesteśmy realną osobą, oraz że mamy ukończone 18 lat, które jest wymagane u każdego bukmachera.

betfan-bonus-na-start

Wystarczy podać imię, nazwisko, numer konta w celu przelewania środków na konto bukmachera lub nasze w przypadku wygranej, a także e-mail, oraz co najważniejsze – skan dowodu tożsamości. Jest on potrzebny tylko po to, aby nas zweryfikować.

Nie musimy się obawiać, ponieważ potem owe skany znikają z bazy danych bukmachera, więc bez obaw. Czas przejść do najważniejszego, czyli do tego, jak zagrać pierwszy swój zakład bukmacherski. Oczywiście, najważniejsze jest to, aby obstawiać sporty, którymi się interesujemy. To pozwala na lepszą analizę i dzięki znajomości zespołów jesteśmy w stanie obstawiać poprawnie już od samego początku.

Wybór rodzaju zakładów

Jeśli chodzi o rodzaje kuponów to mamy zakłady: SOLO, czyli obstawienie tylko jednego zdarzenia na kuponie. Statystycznie najłatwiej jest trafić taki zakład, jednak oczywiście, aby wygrać większą sumę pieniędzy, to także kwota za którą wejdziemy musi być stosunkowo wysoka.

Kolejnym rodzajem jest AKO, czyli pomiędzy kilkoma, a kilkunastoma zakładami. Często słyszy się o tak zwanych taśmach, czyli kuponach z 15, czy 20 zakładami. Tam ewentualna wygrana jest zwykle bardzo wysoka, jednak często pozostaje tylko właśnie tą ewentualną wygraną.

Jednak stawiając mądre typy, po około 4-5 pozycji, jesteśmy w stanie zgarnąć niezłą kwotę, za stosunkowo niższy wkład. Ostatnim typem kuponów jest MAXIKOMBI, czyli zakłady systemowe – jednak to już trzeba być na wyższym poziomie wtajemniczenia i rozpocząłbym grę w zakłady bukmacherskie od tych podstawowych typów.

Więcej na stronie https://www.obstawianie.net/zaklady-bukmacherskie-jak-zaczac-grac.html

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane