Promocja na mecz Niemcy – Węgry: Kurs 100.00 na wygraną.

Dadał Buker

Niebiesko-biały bettor: Jak Niemcy nad Węgrami zdominowali, a ja zgarnąłem bonus!

Kurs 100.00 na wygraną Niemców nad reprezentacją Węgier!

Ostatnio Niemcy na Euro zaszokowali wszystkich swoją wyjątkową grą. Po tym, jak rozbili Szkocję, wiele wskazuje na to, że ich przeklęta historia została zapomniana. Węgrzy pewnie zadrżeli na myśl o spotkaniu z tą potężną drużyną.

Dzięki Superbet zdobyłem bonus 200 PLN za wygraną Die Adler! To było proste – zarejestrowałem się, wpłaciłem 60 PLN, postawiłem zakład na Niemców i wygrałem! No, kto by się spodziewał?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

W teorii Niemcom dzisiaj nie grozi absolutnie nic. Jesteśmy przecież trzykrotnymi mistrzami Europy! Węgrzy muszą mieć pełne haki na Marco Rossiego, jeśli chcą przetrwać to spotkanie.

Pamiętaj, żeby postawić swój pierwszy zakład po zarejestrowaniu konta. To ważne! Nie możesz tego przegapić, jeśli chcesz zgarnąć bonus!

Moja wygrana była pewna jak w banku. Dlatego uważam, że teraz czas na kolejny zakład. Może tym razem sięgnę po jeszcze większą wygraną? Kto wie, może to właśnie ja będę kolejnym mistrzem zakładów online!

Zawsze warto próbować szczęścia, dlatego nie wahaj się i dołącz do akcji z Superbet już dziś! To może być Twój dzień, aby zgarnąć bonusy i cieszyć się wygranymi!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane