Super 20 + 20 PLN z Superbetem. Darmowe zakłady codziennie w Euro!

Dadał Buker

O matko, Superbet znowu zabiera mnie swoimi boskimi promocjami związanymi z Euro 2024! Jestem tak podekscytowany, że muszę o tym napisać. Pewnie już wszyscy słyszeliście o tych darmowych 20 PLN każdego dnia, ale dajcie mi chwilę, abym mogł Wam to dokładnie opisać!

Korzystaj z Freebetów Codziennie!

Kto nie lubi darmowych zakładów? W końcu wszyscy wiemy, że gra staje się jeszcze ciekawsza, gdy korzystamy z cudzych pieniędzy, prawda? Superbet przynosi dla nas okazję, aby skorzystać z tej promocji. Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać te dodatkowe pieniądze? Nic prostszego!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Jak dołączyć do promocji?

Wystarczy założyć konto w Superbet i użyć kodu VIPKOD. Przez cały okres trwania fazy grupowej mistrzostw Euro 2024, wystarczy postawić zakład o dokładnie tej samej kwocie, co darmowy freebet. Pamiętaj, że Twój zakład musi dotyczyć wydarzeń z oferty Superbets!

Czyli jak? Po prostu wchodzisz w sekcję „Promocje i bonusy”, klikasz „DOŁĄCZ” i potwierdzasz swój udział. Następnie wystarczy zawrzeć kupon solo lub multi z oferty Superbets na mecze Euro 2024 z aktualnego dnia. Po oficjalnym rozliczeniu kuponu, freebet 20 PLN trafi na Twoje konto! W ten sposób możesz zgarnąć aż 13 freebetów, po jednym każdego dnia promocji między 14 a 26 czerwca! Nie może być lepiej!

Tak więc, zapisz się do promocji, obstawiaj mądrze i zgarniaj kasę bez żadnego ryzyka. Superbet naprawdę stara się, abyśmy wszyscy mogli świetnie bawić się podczas Euro 2024!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane