Superbet ma promocję na wygraną Anglii za 200 złotych!

Dadał Buker

WOW! Drugi dzień ćwierćfinałów Euro 2024 już tuż, tuż! To będzie naprawdę wielki dzień dla kibiców piłki nożnej. Anglia kontra Szwajcaria – to spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco! Bukmacher Superbet ma w tej kwestii ciekawą propozycję – aż 400 PLN bonusu za wygraną Anglików. Czy to nie brzmi kusząco?

Szansa na wygraną Anglików

Angielska reprezentacja zaskoczyła wszystkich, docierając do ćwierćfinału pomimo kiepskiej gry w poprzednich meczach Euro 2024. Teraz ich przeciwnikiem są Szwajcarzy, którzy również nie należą do łatwych drużyn. Czy uda im się pokonać przeciwnika i awansować do półfinału? Trzymajmy kciuki za nich!

Promocja Superbet

Legalni polscy bukmacherzy bardzo liczą na zwycięstwo popularnych Trzech Lwów. Jeśli jesteś pewny sukcesu Anglików, warto skorzystać z oferty Superbetu. Wystarczy zarejestrować się, wpłacić depozyt i obstawić mecz. A w przypadku wygranej, czeka aż 400 PLN bonusu!

Czy uda Ci się przewidzieć wynik tego emocjonującego starcia? Spróbuj szczęścia z Superbetem i śledź najnowsze informacje na blogu!

Regulamin promocji

Zarejestruj się już teraz w Superbet, skorzystaj z linku promocyjnego i postaw swój pierwszy zakład. Pamiętaj o warunkach promocji, a nagroda może być Twoja.

Ogólnie rzecz biorąc, warto być przygotowanym na każdy twist and turn, bo na boisku zawsze może zdarzyć się niespodzianka!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane