Wyzwanie Fortuny to bonus za 5 postawionych kuponów

Dadał Buker

Pewien dziki bukmacher o nazwie Fortuna postanowił nagrodzić swe wiernych graczy, którzy potrafią być systematyczni jakby przywiązani do krzesła. Jeśli uda Ci się postawić kupon o określonej stawce przez pięć kolejnych dni, to w Fortunie czeka na Ciebie bonus nawet do 100 PLN!

Wygrywaj z Wyzwaniem Fortuny

O co tu chodzi? Otóż dla tego bukmachera najważniejszym graczem nie jest typ, który zagra jednego kuponika i znika na zawsze, lecz ten, który wpada praktycznie codziennie, gotowy na zabawę zarówno za małe, jak i duże stawki.

Druga grupa graczy, czyli ci, którzy są gotowi na wyzwania od Fortuny, może liczyć na dodatkowe profity. Wystarczy spełnić kilka banalnych warunków.

NASZ BONUS

Trzy obstawienia bez ryzyka do 100 zł na początek! Przegrywasz = hajs wraca do Ciebie!

Teraz uwaga! Przez pięć dowolnych dni w okresie od 27 maja do 9 czerwca 2024 należy postawić 5 kuponów o min. stawce 20 PLN za każdym razem zawierających przynajmniej jedno zdarzenie związanym z tenisem.

Propozycje mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, jak i live. Kurs AKO kuponu nie może spaść poniżej 2.0. W nagrodę Fortuna obiecuje bonus 30 PLN. Aż dwukrotnie można skorzystać z tej promocji.

A teraz uwaga, uwaga! Jeśli postawisz kupon za min. 50 PL w ciągu dnia, to wtedy dostaniesz ekstra bonus nie 30, aż 100 PLN!

Więcej szczegółów o promocji znajdziesz pod tym oto linkiem.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane