Jak zdobyć bonus za założenie konta u bukmachera?

Dadał Buker

Granie u bukmacherów to ciekawy i ekscytujący sposób na spędzanie swojego wolnego czasu. Dzisiaj możemy grać wygodnie w swoim domu, korzystając z dobrodziejstw internetu. Miejsc, w których możemy zagrać online, jest sporo.

Część z nich kusi nas bonusem za założenie konta. Jak dokładnie jest z tym dodatkiem na start? Dla kogo on jest?

Dlaczego ktoś miałby dać nam coś za darmo? Jakie są warunki i rodzaje przyznawanych bonusów? Czy warto skusić się na taką ofertą i być może nawet zmienić swojego obecnego bukmachera? Na te wszystkie pytania stara się wyczerpująco odpowiedzieć poniższy tekst.

Dlaczego dostaje się coś za darmo?

Bonus za założenie konta u bukmachera to temat, który może na pierwszy rzut oka budzić nieufność. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ niekiedy trudno nam uwierzyć w to, że ktoś oferuje nam coś za darmo. Jednak czy jest tak rzeczywiście? Nie do końca. Tak naprawdę to inwestycja dobrego bukmachera w to, abyśmy to właśnie u niego grali. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy, która przyciąga do danej firmy nowe osoby.

Co więcej, często może się zdarzyć tak, iż ktoś, grając w jakimś miejscu, nagle zakłada konto w innym, gdzie oferują bonus na start. Po czasie widzi, że nowe miejsce jest lepsze od starszego, więc przerzuca się w stu procentach tylko na nie.

Jak zdobyć bonus za założenie konta u bukmachera? 1 Promocje bukmacherów 2024

W taki sposób bukmacher oferujący bonus za założenie konta zrobił doskonałą inwestycję, ponieważ zyskał stałego klienta. Jest to sytuacja wygrana = wygrana”. Jednakowo nowy gracz zyskuje tutaj sporo na bonusie, jak i sam bukmacher w zamian ma szansę na to, aby pozyskać nowego użytkownika swoich usług. Także jest to wszystko sensowne i logiczne i nie ma tutaj żadnego podstępu.

Jakie są rodzaje przyznawanych bonusów?

Bonus za założenie konta u bukmachera może wyglądać różnie. Często można spotkać się z tym iż przy danej wpłacie dostaniemy dodatkowe pieniądze na jakiekolwiek usługi. Może to być, kwota stała i niezależna od niczego. Bywa również i tak, iż to od wysokości wstępnego depozytu ustalana jest wartość bonusu.

W takich przypadkach bardziej opłacalne jest wykorzystanie tego maksymalnie, czyli zrobienie wpłaty na dużą sumę pieniędzy. Dodatkowe środki są przyznawane tylko raz, dlatego najlepiej jest to wykorzystać tak, aby móc na tym maksymalnie skorzystać.

Kolejny bonus za założenie konta u bukmachera to często darmowe bilety na usługi, które on oferuje. Często są to zakłady, ale także i różne loterie, w których można wygrać wiele ciekawych nagród. Im dana firma jest większa tym zwykle więcej możliwości na spędzenie startowego bonusu. Trudno wskazać co jest lepsze. Z pewnością obie formy mają wiele zalet. To zwykle od naszych preferencji będzie zależało to, co dla nas będzie korzystniejsze.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jakie są warunki bonusów?

Jeśli korzystamy z oferty, która daje nam bonus na start, to z pewnością jest do niej odpowiedni regulamin. Dlatego nim skorzystamy z takiej oferty, należy się dobrze z nimi zapoznać.

Tam znajdziemy wszelkie informacje o tym, co dostajemy, w jakiej ilości, jak to możemy wykorzystać i co trzeba zrobić, aby móc wypłacić pieniądze. Zwykle bukmacher musi się tutaj zabezpieczyć przed ludźmi, którzy chcą wykorzystać taki bonus, aby szybko się wzbogacić.

Zazwyczaj jest jakiś zapis w regulaminie, który nie pozwala stworzyć konta, zgarnąć bonus oraz od razu go wypłacić. Jest to całkowicie logiczne posunięcie. Ponieważ gdyby go nie było, ludzie nawet niekorzystający z usług bukmachera na co dzień mogliby taki bonus na start wykorzystać, aby dostać za darmo pieniądze.

Czy warto skorzystać z takiego bonusu?

Każdy sobie sam musi odpowiedzieć czy bonus za założenie konta u bukmachera jest czymś, z czego chce skorzystać. Zwykle jest to po prostu dodatkowy zastrzyk środków na grę w danym miejscu, dlatego raczej wszyscy korzystają z niego.

Z pewnością, jeśli pierwszy raz będziemy grali u bukmachera, warto będzie skorzystać z bonusu na start, gdyż dzięki temu będziemy mogli lepiej rozeznać się w dziedzinie. Co więcej, dodatkowe środki przyznawane są tylko jednorazowo, także później nie będzie ponownej szansy na to, aby skorzystać z tej oferty.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Czy warto zmienić swojego bukmachera?

Ostatnią kwestą, jeśli chodzi o bonus za założenie konta u bukmachera, jest to czy warto zmieniać swoje obecne miejsce gry na nowe, które oferuje takie coś. Różnie z tym bywa. Warto dać szansę nowym możliwościom.

Zawsze przecież można wrócić w stare miejsce, jeśli okaże się, że nowe nam nie odpowiada. Jednak warto tutaj wziąć pod uwagę ważny fakt. Jeśli nowy bukmacher oferuje promocje na start, to można bezpiecznie zakładać, iż będą różne akcje promocyjne w przyszłości, z których możemy skorzystać. Widać już na pierwszy rzut oka to, że takie miejsce dba o swoich klientów zarówno przyszłych, jak i obecnych.

Dlatego, jeśli nasz aktualny bukmacher nie robi takich promocji, to zmiana na nowe miejsce nabiera dużego sensu. W taki sposób w dłuższym okresie więcej zyskamy przez różne potencjalne promocje. Tak czy inaczej, najlepiej po prostu samemu sprawdzić, czy dane miejsce nam odpowiada. Warto być tutaj elastycznym w tej kwestii.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane