BetSCAN – opinie o aplikacji

Jeśli poszukujesz informacji o BetSCAN to wspaniale trafiłeś!
Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher działający w sieci Totolotek.pl przedstawił innowacyjną, darmową apkę BETSCAN. Gwarantuje ona w szczególności skanowanie papierowych kuponików z zakładami także tropienie rezultatów wydarzeń sportowych „na żywo”. Persony, jakie będą aktywnie użytkować apkę co miesiąc mogą również zwyciężyć wyjątkowe nagrody.

Nowa aplikacja Totolotka posiada 3 nadrzędne składniki. Pierwszym z nich jest zadanie SKANUJ KUPONIK – możliwość pilnowania na smartfonie rezultatów szablonowych kuponików za asystą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kwicie pojawia się wiadomość o zakładzie.

Co oferuje nowa aplikacja Totolotka BETSCAN?

Nadzorowanie rezultatów wydarzeń sportowych w toku ich trwania. Po uruchomieniu aplikacji na ekranie kluczowym użytkownik zobaczy kompilację teraz toczących się wydarzeń piłkarskich, wraz z wiadomością o obecnych kursach. Grający posiada też alternatywę wypróbowania które wydarzenia odbędą się w najbliższych godzinach.

Oprócz tego, detalem aplikacji jednostki Totolotek.pl są rozgrywki zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę tabletu klient jest przesuwany do zakładki z rozgrywkami. Aktualnie w aplikacji dostępny jest symulator koszykówki, w jakim celem jest oddanie jak największej liczby właściwych rzutów za 3 punkty do kosza.

W aplikacji BETSCAN wprowadzono także element rywalizacji pomiędzy odbiorcami. Za aktywne stosowanie aplikacji – skanowanie kuponików, zespolenie konta z FB, czy uzyskanie czempionatu w grach – przydzielane są wirtualne punkty.

Miesięcznie bez konkurencyjne pięć jednostek uhonorowane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca inkasuje na domiar tego tablet. Użytkownicy mogą dzielić się własnymi rezultatami z ziomkami, udostępniając na prywatnych profilach w kanałach społecznościowych informację o wygranej w grze względnie zajęciu wysokiego miejsca w rankingu.

– Aplikacja BETSCAN została wykonana szczególnie z myślą o typerach, którzy przeważnie korzystają z naziemnych punktów podejmowania zakładów bukmacherskich. W czasie kilku sekund mogą oni wypróbować wyniki wydarzeń sportowych i prywatnych wydrukowanych kuponików wejść do rywalizacji o nagrody i zagrać dla zabawy w gry sportowe na swoim smartfonie – powiada Mariusz Rzeczkowski, Szef marketingu Totolotek.pl.

Aplikacja powstała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – instytucją specjalizującą się w budowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs komponuje własne apki na podstawie modelu SaaS. Rezultaty firmy zapewniają nabywcom zawierać zakłady wzajemne w dowolnym czasie i położeniu.

Zgarnij 20 złotych na zakłady bukmacherskie (bez depozytu!) – więcej na www.totolotek.pl