SuperGame Superbetu – Szansa na 25 000 zł w Ekstraklasie

Dadał Buker

Superbet.pl, renomowany bukmacher, już rozdał fantastyczne nagrody w swojej darmowej grze SuperGame. Uczestnicy zdobyli już łącznie 7 000 000 PLN, a także mieli okazję wygrać Harleya-Davidsona Pan America, Audi Q5 na rok, wyjazdy do Las Vegas, kilkanaście iPhone’ów 14, bilety VIP na skoki z Zakopanem oraz Super Mini Cooper’a, który finalnie trafił na aukcję WOŚP. Co ciekawego przygotował bukmacher w związku ze startem Ekstraklasy?

Wzrost puli do wygrania w SuperGame

Superbet ma prośbę do wszystkich entuzjastów gry – niech do rozdanych już 7 milionów dołączą kolejne! Im więcej uczestników weźmie udział w najbliższej edycji, tym większa pula nagród. Warto dołączyć, ponieważ bukmacher wypłaca pieniądze za 0 trafionych typów! Wystarczy wziąć udział w grze, a na konto wpłynie minimum 2 PLN. Powtarzam, to gwarantowana gotówka dla każdego, za samą grę w darmowej SuperGame!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Główne nagrody SuperGame

Tym razem maksymalnie do zgarnięcia jest aż 25 000 PLN! Aby zdobyć tę sumę, należy poprawnie wytypować wyniki 5 meczów pierwszej kolejki Ekstraklasy. Fani najlepszej ligi świata nie mogą tego przegapić – do dzieła! Sprawdźcie te spotkania i zaufajcie swojej intuicji:

  1. Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
  2. Piast Gliwice – Lech Poznań
  3. Górnik Zabrze – Radomiak Radom
  4. Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów
  5. Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice

Nie ma czasu do stracenia!

Nie traćcie czasu na zbyt długie zastanawianie się, bo nasza rodzima Ekstraklasa potrafi zaskoczyć. Lepiej od razu weźcie udział w grze i wypełnijcie formularz SuperGame.

Atrakcyjne opcje na wygraną

Oprócz głównej nagrody, za trafienie 4, 3 lub 2 dokładnych wyników również czekają ciekawe wygrane. Oddzielne pulę po 8350 PLN przeznaczono dla osób, które wytypują odpowiednio 4, 3 lub 2 wyniki. Załóżmy, że tylko Ty i inna osoba z drugiego końca Polski trafiliście 3 dokładne wyniki. Co się stanie? Na Wasze konta w Superbet wpłynie po 4 175 PLN. Te pieniądze można oczywiście wykorzystać na obstawianie, ale także na wyjątkowe wakacje last minute all inclusive do Turcji czy innej Bułgarii – może uda się wyjechać dla dwóch osób!

Nagroda za trafienie jednego typu

Nawet za trafienie jednego typu otrzymacie 3 PLN. To przysłowiowy fart dla każdego uczestnika.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Terminy i zasady

Najnowsza edycja SuperGame pod tytułem „Ekstraklasa” już wystartowała i potrwa do soboty, 22 lipca, do godziny 17:30, czyli do pierwszego meczu z listy powyżej. Jednak warto pamiętać, że walka o Mistrzostwo Polski rozpoczyna się już w piątek, co może mieć znaczenie przy składaniu kuponów singlowych. Warto również skorzystać z SuperPrzewagi, która może pomóc w wygraniu nawet przy radykalnych zwrotach wydarzeń meczowych w Ekstraklasie!

Podsumowanie

Nowa gra SuperGame to znakomita szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Uczestnictwo w tej darmowej zabawie to gwarantowana gotówka, a dodatkowo istnieje szansa na zdobycie nawet 25 000 PLN za trafienie pięciu dokładnych wyników meczów Ekstraklasy. Wszyscy fani sportu i emocji powinni skorzystać z tej okazji. Nie zwlekajcie, już teraz dołączcie do SuperGame i spróbujcie swojego szczęścia w typowaniu wyników!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Często wybierane