System Progresja a inne systemy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie online to swego rodzaju loteria, w którym trzeba oprócz dużej wiedzy posiadać dużo szczęścia, jednak dobry system w tym wypadku nie jest zły a nawet wskazany by go mieć.

Są różne rodzaje zakładów sportowych. Począwszy od najprostszego rodzaju zakładów sportowych to jest: wytypowanie zwycięstwa jednej drużyny albo jednego konkretnego zawodnika ewentualnie remisu.

Są także handicapy albo wyjątkowo popularne zakłady tak zwane akumulacyjne, w których zakład wygrywa się tylko wtedy, gdy zawarte wszystkie zakłady na jednym kuponie są w całości wygrane.

 

Poza tymi jest jeszcze wiele innych rodzajów zakładów sportowych. W grach bukmacherskich ważne są także takie elementy jak systemy dla zakładów u bukmachera. Mają one pomóc potencjalnemu graczowi wygrać obstawione zakłady.

Jeśli chodzi o systemy gry na zakładach, ważne jest to, aby robił to najlepiej gracz bardziej zaawansowany, gdyż początkujący może mieć z tym dość duży problem – co i jak.

Samo handicap jest, bowiem skomplikowane i nadaje się na bardziej tęgi umysł. A to wszystko tylko po to, aby zarobić a nie stracić w grze u bukmachera internetowego.

Mianowicie, jeżeli mamy system dla zakładów u bukmachera, a nie potrafimy jeszcze tak dobrze grać i obstawiać lepiej zaczekać i douczyć się, przy obserwować ludzi bardziej doświadczonych i dłużej „siedzących” w tym biznesie.

 

System Progresja

Kolejnym z jednym z polecanych systemów dla zakładów jest tak zwany system progresja. Mówi się, iż system progresja jest pewnym zyskiem, o którym mało, kto wie. Opiera się on na stopniowym wzroście stawki, aż do ostatniego momentu, w którym możliwe jest jeszcze obstawienie zwycięzcy.

Wtedy najczęściej wybiera się dość wysoki kurs, z tego względu, iż najpopularniejszym sposobem stosowania tego systemu jest wybór jednego zespołu lub zawodnika, a i remisy są wtedy najbardziej i najwyżej opłacane a przez to też najczęściej wybierane prze typujących mecze na zakładach sportowych.

Fantasy Site Rating Bonus Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit
Sprawdź ofertę bukmachera Review Visit

Ten system ma sens tylko wtedy, gdy przegrałeś już kupon i chciałbyś odzyskać to, co obstawiłeś i przegrałeś. Ten system to gwarancja dużo większej wygranej niż zainwestowanego kapitału w grę. System sam w sobie jest przejrzysty, jasny i klarowny, nie trzeba być przy nim doskonałym matematykiem, ale jest mały haczyk.

Jeżeli źle obstawimy, to możemy także stracić wszystko, co obstawiliśmy i dużo więcej. Więc w tym systemie jest bardzo ważne, aby dobrze obstawić, a to może nie tyle zapewnić, zagwarantować, co w tym może pomóc tylko zaznajomienie się z technikami dobrego obstawiania meczów, które powinno się sprawdzić w większym stopniu nie obstawianie ich na chybił/ trafił.

 

Tak, więc samo granie powinno z pozoru być proste, jednak wcale tak nie jest, jeżeli chcemy zarobić a nie wpaść w pułapkę hazardową, którą najczęściej jest bankructwo albo ogromne straty finansowe, zaistniałe w naszym portfelu.

Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba nauczyć się z tego korzystać z głową, gdyż bardzo łatwo się gra, wygrywa, ale to nie zmienia faktu, że też bardzo szybko się też przegrywa i traci praktycznie wszystko, razem ze skarpetkami 😉


Dodaj komentarz