Jak ograć bukmachera – eliminujemy swoje błędy

Każdy z Was na początku zastanawiał się jak ograć bukmachera, jak bo pokonać? Niewielu graczy podchodzi do zakładów bukmacherskich pod kątem niemal filozoficznym. Oczywiście dla wielu to głównie matematyka, ale musimy pamiętać, że każdy z nas ma inną taktykę. Czasem owa matematyka, prawdopodobieństwo, dogłębne analizy nie są potrzebne, a mimo to notujemy regularnie zyski.

Są jednak i tacy, którzy pomimo upływu kolejnych miesięcy nie potrafią zanotować zysku i zastanawiają się jak wyeliminować błędy.

Dla niektórych ułatwieniem jest historia zawartych zakładów oraz spisanie najważniejszych błędów. Często po nieudanym spotkaniu zauważmy, że nie warto było grać na daną drużynę, ponieważ przed nimi mecz o ważne trofeum i to on jest dla nich priorytetem.

W tym przypadku zazwyczaj szybko dostrzegamy własne błędy.

Poza tym pamiętajmy, że nie zawsze dojdziemy do wszystkich informacji, a i podczas meczy mogą dziać się zjawiska, na które wcześniej nikt nie miał wpływu – my, zawodnicy, drużyna, trener, itd. Nie możemy też zwariować na tym punkcie.

 

Jak ograć bukmachera online

Pozostaje jeszcze jeden bardzo ważny aspekt – błędy, które popełniamy notorycznie.

Chodzi tu głównie o to, że jeśli np. zauważamy, że stawiając zakłady na żywo nam to nie wychodzi to zrezygnujmy z tego. Jeśli lepiej wychodzą nam zakłady typu SINGLE to zrezygnujmy z zakładów DUBLE, TREBLE, itd. Oczywiście wtedy tych kuponów w ciągu dnia może być mniej, albo nagle będzie ich o kilka razy więcej. Tym się nie przejmujmy, ważne są w końcu nasze zyski. Nie możemy bać się zmian.

TOP 3 bukmacherów: Zgarnij darmowy zakład rejestrując się na www.fortuna.pl
Obstawiaj za darmo pierwszy mecz - więcej na www.lvbet.pl
W piątki obstawiaj mecze bez podatku na www.totolotek.pl

Poza tym wyeliminowanie błędów jest dla nas o tyle trudne, że często ich po prostu nie zauważamy.

Jeśli na poważnie myślimy o zarabianiu na zakładach bukmacherskich i o tym jak ograć bukmachera to warto pod koniec tygodnia czy miesiąca spojrzeć na zawarte zakłady u bukmachera i wyciągnąć z nich wnioski, nawet jeśli zakład był rozpatrzony pozytywnie.

Zapiszmy wtedy najważniejsze uwagi. Z pewnością zauważymy ciekawe spostrzeżenia. Jak widać warto analizować nie tylko przyszłe spotkania sportowe, ale również własne poczynania. Dzięki takiemu zachowaniu szybciej znajdziemy dla siebie strategię i wyeliminujemy błędy.


Dodaj komentarz