Gra niskimi kursami u bukmacherów

Najlepsze kursy na mecze LM oraz LE na: www.lvbet.pl
gra-niskie-kursy-150x150 zarabianie na zakładach Niskie kursy gra na zakładach bukmacherskich

Granie niskich kursów to niezwykle popularna taktyka wielu graczy. Wydaje się faktycznie dość prosta i mało skomplikowana. Najczęściej mówimy tutaj o płaskiej stawce, choć są również i takie strategie, które nakłaniają nas do grania all in.

 

Jak to zatem jest z tymi niskimi kursami?

Czy faktycznie mogą w szybkim tempie pozbawić nas wszystkich pieniędzy? A może jednak możemy się na tym dorobić? Sprawa jest faktycznie o wiele bardziej skomplikowana niżeli mogłoby się to wydawać. Z jednej strony mamy typerów, którzy odradzają nam grać niskich kursów – i nie ważne czy gramy je w singlach czy też tworząc akumulatory czy gramy płaską stawką lub za wszystko co mamy na koncie.

 

Gra niskimi kursami u bukmacherów

Musimy pamiętać, że granie niskich kursów na tzw. pałę nic nam nie da. Granie ich tylko dlatego, że są niskie nie daje nam gwarancji wygranej.

I tutaj musimy niekiedy przeanalizować mecze. I nawet jeśli gramy płaską stawką to jedna przegrana może nam już bardzo popsuć nasze morale. Odrabianie tej straty również niskimi kursami to niezwykle pracochłonna czynność.

Bo przecież musimy grać większymi stawkami jeśli w ogóle myślimy o zarobku.

TOP 3 bukmacherów:

Zgarnij darmowy zakład rejestrując się na www.fortuna.pl
Obstawiaj za darmo pierwszy mecz – więcej na www.lvbet.pl
W piątki obstawiaj mecze bez podatku na www.totolotek.pl

Granie całą gotówką w ogóle nie wchodzi w grę. Chyba że stanowi to dla nas zabawę i nie ryzykujemy zbyt dużej gotówki. Możemy znaleźć typer, którzy chcąc po rząd trafić w kilkadziesiąt niskich kursów dochodząc do kilkudziesięciu tysięcy złotych z zaledwie dziesięciu złotych.

Jednak jest to zabawą, a nie zarabianiem na zakładach bukmacherskich. Są jednak gracze, którzy grają niskie kursy i co miesiąc mogliby inkasować pół miliona złotych zarobku, gdyby oczywiście nie limity.

Tutaj w grę wchodzą już ich autorskie strategie dzięki którym w szybkim tempie zarabiają pieniądze.

 

Oczywiście porażki są tutaj możliwe, ale zdarzają się one tak rzadko, że nie robią wielkiej różnicy. Zatem granie niskich kursów może być opłacalne, ponieważ są typerzy, którzy to udowadniają pozując swoje kupony. Musimy mieć jednak świadomość, że ich granie nie jest tak prostą sprawą jakby się to mogło nam wydawać.


Zostaw komentarz