O zarabianiu u bukmachera czyli na bukmacherce

Czy zarabianie na bukmacherce to proste zajęcie – dla każdego? Będąc już doświadczonym graczem obstawiającym zakłady bukmacherskie z pewnością mieliśmy do czynienia z zarabianiem bukmacherce w internecie czy też w punktach bukmacherskich STS lub Fortuna.

Nawet gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera już mają zamiar kupić u kogokolwiek pewne typy na kilka najbliższych spotkać sportowych. Temat ten jest faktycznie często poruszany przez doświadczonych graczy, którzy samodzielnie wybierają sobie typy bukmacherskie.

Zarabianie na bukmacherce? To proste!

Twierdzą, że kupowanie ich jest zupełnie niepotrzebne, ponieważ mając nieco czasu sami możemy osiągać nawet lepsze rezultaty. Kolejną sprawą jest fakt, że jest wielu naciągaczy, którzy wykorzystują nowych graczy.

 

Jednak tutaj warto omówić sprawę z drugiej strony – to My chcemy sprzedawać nasze typy. Czy można z tego zarabiać fajne pieniądze? Czy znajdziemy chętnych na nasze typy? Na wszystkie te pytania jest jedna odpowiedź i brzmi ona „tak”. Musimy wiedzieć, że niektórzy stawiają zakłady dla adrenaliny, ale nie mają czasu na ich wybór, stąd niejako sprzedajemy właściwie swój czas.

Wybierając spotkania ich kursy nie muszą być bardzo wysokie, a naszych klientów ucieszy fakt, że dostaną połowę tego co włożyli. Aby jednak zacząć sprzedawać swoje typy warto najpierw pochwalić się swoimi osiągnięciami poprzez screeny naszych wygranych – to najbardziej podoba się naszym potencjalnym klientom. Następnie warto pomyśleć o reklamie.

TOP 3 bukmacherów : Typowanie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
30zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł za wpłatę! - więcej na www.etoto.pl

Najlepiej jest po prostu założyć fanpage o ciekawej nazwie i co jakiś czas podawać również darmowe typy. Jeśli nasza skuteczność będzie odpowiednio wysoka to możemy liczyć na pierwszych klientów, którzy zapłacą za typy.

Ile można zarobić na bukmacherce?

Czasem nawet więcej niżeli zarabialiśmy na bukmacherce. Ważne jest, aby nasza skuteczność wynosiła więcej niż 50%. Dzięki temu również możemy potem sami zwiększać składki na obstawiane przez nas mecze. Wracając jednak do zarobionych pieniędzy poprzez sprzedawane typy to warto pomyśleć o różnych karnetach. Tak aby każdy mógł pozwolić sobie choć na spróbowanie naszych typów, a potem zakupić je za większą kwotę.

Jeśli średnio nasz karnet będzie kosztował np. 70 zł to przy dziesięciu osobach jest to już ciekawa kwota.


Dodaj komentarz