Wirtualne zakłady bukmacherskie – co to szybki zakład?

Typując mecze na żywo na wirtualnych zakładach bukmacherskich doskonale wiemy jak szybko zmienia się przebieg samego meczu, a co za tym idzie – kursy na poszczególne mecze. Z pewnością nie raz mieliśmy tak, że brakowało nam dosłownie ułamków sekund, by nasz kupon był zatwierdzony.

Faktem jest, że obstawiania na żywo znacząco różni się od przedmeczowych typów. Bukmacherzy internetowi specjalnie dla graczy, którym często brakowało niewiele czasu do obstawiania kuponów stworzyli opcję pod nazwą „szybki zakład”.

Co to szybki zakład?

To nic innego jak przyjęcie szybko kuponu, który wcześniej przygotowaliśmy. Włączając tę opcję ustawiamy kwotę za jaką chcemy obstawić kupon. Po wciśnięciu tego co chcemy obstawić kupon automatycznie jest przyjmowany.

Nie masz konta w LV BET? Pod tym adresem go założysz www.lvbet.pl

Należy zatem jednocześnie uważać na to, gdyż nie ma później możliwości anulowania kuponu.

Przykładowo chcąc obstawić „powyżej 2,5 bramki” klikając na ten przycisk od razu obstawiamy kupon za podaną wcześniej kwotę. Nie tworzymy zatem kuponu jak dotychczas. Szybki zakład głównie stosowany jest podczas obstawiania na żywo. Dzięki temu, że nie musimy tracić kolejnych sekund na wypełnianie niemal od początku kuponu.

Ma on jednak i swoje wady

Należy ostrożnie zwracać uwagę na to czy nadal mamy włączoną tę opcję, kiedy myśląc, że dodajemy typ jedynie do kuponu, by dopiero później go zaakceptować. W przypadku szybkiego zakładu nikt nie będzie nas ponownie pytał czy akceptujemy swój wybór. Nie jesteśmy zmuszani, by z tego korzystać. Pewnym jest jednak to, że wielu graczom, którzy obstawiają na żywo ta funkcja bardzo pomaga.

Dzięki niej są w stanie szybko zawrzeć kupon. W przypadku tworzenia kuponu ze spotkań, które dopiero się zaczną wydaje się, że jest to zbędne. Wtedy to kursy się nie zmieniają tak często i spokojnie mamy wiele czasu, by stworzyć kupon.

TOP 3 bukmacherów: Zgarnij darmowy zakład rejestrując się na www.fortuna.pl
Obstawiaj za darmo pierwszy mecz - więcej na www.lvbet.pl
W piątki obstawiaj mecze bez podatku na www.totolotek.pl

Gdzie możemy znaleźć włączenie opcji szybkiego zakładu?

Z pewnością znajduje się on blisko zakładki „kupon”. Po ustawieniu wszystkich parametrów możemy od razu korzystać z tej opcji. Szybko możemy również z niej zrezygnować – wystarczy wyłączyć szybki zakład i będziemy mogli wysyłać kupony jak dotychczas.