eTOTO

4 Ranking
dealimage
Sprawdź ofertę bukmachera Wykorzystaj kod: brak
Pros

Zalety

  • Solidny bukmacher
  • Bonus y powitalne
  • Czytelna strona do obstawiania
Pros

Wady

  • Słaba oferta live
  • Szybkość wypłat
500zł
Sprawdź ofertę bukmachera
Kod bonusa: brak

Informacje

Nazwa eTOTO
Data powstania 2011
Lokalizacja Polska
Wpłata od 1zł
Zakłady na żywo TAK
Polska pomoc TAK
Bonus bez depozytu NIE
Limity TAK
Minimalny zakład od 1 zł

eTOTO Ocena

Porównywanie legalnych bukmacherów w Polsce posiadających licencję to nie taka prosta sprawa na jaką wygląda. Do porównania mamy wiele aspektów, chociażby bonus powitalny, oferta zakładów bukmacherskich, metody wpłat i wypłat, wysokość kursów i inne.

Do tego dochodzi mnogość firm bukmacherskich. Choć należy zauważyć, że jest dziś ich o wiele mniej, a to głównie za sprawą tego, że do wyboru mamy tylko legalnych bukmacherów. Wśród nich znajdziemy etoto.pl, który na rynku utrzymuje się nieprzerwanie od 2011 roku.

Wydawać by się zatem mogło, że jest on dobrze znany graczom nawet tym, co nie posiadają tam konto. Niestety tak nie jest.

Zmienia się to powolutku, ale to tylko za sprawą tego, że dzisiaj każdy musi przejść do legalnego bukmachera jeśli jeszcze tego nie zrobił. Firm bukmacherskich do porównania mamy tylko siedem. Zatem mniej czasu spędzimy na ich ocenianiu.

Jak na tle konkurencji wygląda Etoto?

Czy warto u nich obstawiać? Cóż już na samym starcie niezależnie od tego od czego zaczniemy porównanie zauważymy, że Etoto plasuje się raczej na końcu stawki. To może niektórych nieco zdziwić, ponieważ bukmacher nie jest już taki młody stażem i powinien choć w jednym aspekcie wygrywać z konkurencją lub być przynajmniej na podium stawki. Tutaj ciężko tego szukać.

Bonus w eTOTO

Promocja bukmacherska powitalna w Etoto to 100% do 500 złotych. Niby dużo, ale konkurencja oferuje więcej.

Zarejestruj się i odbierz bonus na zakłady (szczegóły)

 

Jakie są pozostałe wady i zalety Etoto?

Zaletą z pewnością jest przejrzysta strona internetowa i dość rozbudowana oferta chcąc obstawiać mecze przed ich rozpoczęciem. Co więcej Etoto proponuje nam niecodziennie zagranie, ponieważ możemy u niego negocjować kursy. W praktyce wygląda to różnie.

Zazwyczaj sami gracze nie mają czasu, by dodatkowo walczyć o wyższe kursy. Jakby nie było Etoto.pl to legalny bukmacher i od wygranych pobierana jest od nas prowizja w wysokości 12%. Bukmacher ma jednak sporo wad.

Po pierwsze jest to brak obszernej oferty na żywo. Tu na szczęście możemy mieć nadzieje, że niedługo się to zmieni. Strona internetowa, która powinna działać cały czas – ma zazwyczaj wieczorami kłopoty z obsłużeniem wielu graczy na raz (też ma się to zmienić). To stanowi pewne ograniczenie. Jak wiadomo mecze co chwile się zaczynają i nie fajnie jest jak nam coś przeszkadza w zakładach na żywo.

Piłka nożna leci niemal nieprzerwanie cały czas. Zatem jeśli ktoś obstawia LIVE i do tego w godzinach wieczornych tutaj może napotkać dość spore problemy.

Czy warto u nich obstawiać?

Ogólnie jako firma nie robią niczego złego. Wypłaty są księgowane dosyć szybko, a wszystkie warunki dosyć czytelne.

Mimo wszystko nadal są mankamenty, które decydują o tym, że wolimy wybrać konkurencyjne firmy bukmacherskie. Ale żyjemy nadzieją że to się niebawem zmieni … tj. widzimy że już się zmienia 😉

TOP 3 bukmacherów:

Zgarnij darmowy zakład rejestrując się na www.fortuna.pl
Obstawiaj za darmo pierwszy mecz – więcej na www.lvbet.pl
W piątki obstawiaj mecze bez podatku na www.totolotek.pl