Czy warto zarejestrować się u legalnego bukmachera?

PROMOCJE na MŚ: FORTUNA - na stronie | eTOTO - odbierz 2000zł
LV BET - odbierz 1000zł | Totolotek - odbierz 1000zł
Rejestracja-u-legalnego-bukmachera-150x150 Legalni bukmacherzy Bonus bez depozytu

Rynek zakładów bukmacherskich zmienia się niemal w roku na roku. W Polsce w 2017 roku nastąpiły zmiany, które nie są przychylne dla większości graczy. Ponad 90% osób będąc na terenie Polski nie zagra już u nielegalnego bukmachera.

A właściwie u bukmachera, który nie posiada polskiej licencji. Co to oznacza? Na naszym rynku dostępni są tylko i wyłącznie bukmacherzy, którzy posiadają wspomnianą już wyżej polską licencję.

Chcąc obstawiać mecze dalej nie mamy innego wyjścia jak tylko zarejestrować się u legalnego bukmachera.

 

Legalny bukmacher…

Pytanie brzmi tylko „czy warto?”. Jeśli nadal chcemy typować to nie mamy innego wyjścia. Automatycznie musimy przestawić się na podatek, niższe kursy i gorszą ofertę. Wiele osób zarejestrowanych było u takich bukmacherów jak Bet36, Unibet, Bet at home i kilku innych.

Szczególnie w tym pierwszym mogliśmy liczyć na szeroką ofertę i wysokie kursy. Zazwyczaj posiadając tam konto rezygnowaliśmy z gry u innych bukmacherów. Teraz pozostają nam tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy tacy jak: Fortuna, LV BET, Totolotek, Milenium i kilku innych.

Nowy bukmacher! Odbierz 20zł bez depozytu i do 1000zł za wpłatę!

Biorąc po uwagę aktualną sytuację warto zarejestrować się u legalnego bukmachera. Być może nie znajdziemy już tak szerokiej oferty jak u bukmachera Bet365, ale nadal będziemy mieli okazję do zarabiania na zakładach bukmacherskich.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że niemal każdy legalny bukmacher posiada swoje punkty stacjonarne. To spora zaleta, biorąc pod uwagę, że nie zawsze mamy możliwość postawienia zakładu przez Internet.

 

Zatem wbrew pozorom wiele zyskujemy przez rejestrację u legalnego bukmachera. W razie nieprawidłowości możemy szybciej dochodzić swoich racji. Poza tym wypłaty możemy zlecać na konto bankowe bez żadnych obaw jak to miało miejsce w przypadku bukmacherów, którzy nie posiadali polskiej licencji. Podsumowując, warto zarejestrować się u legalnego bukmachera – choćby tylko po bonus bez depozytu.

W innym przypadku możemy praktycznie zapomnieć o obstawianiu meczy. Choć oferta w większości uboższa i kursy niezbyt wysokie to i tak nie możemy narzekać.