Granie na przełamanie u bukmachera online

PROMOCJE na MŚ: FORTUNA - na stronie | eTOTO - odbierz 2000zł
LV BET - odbierz 1000zł | Totolotek - odbierz 1000zł
Granie-na-przelamanie-u-bukmachera-online-150x150 Zakłady bukmacherskie dla początkujących Porady bukmacherskie Gra na przełamanie

Czytając poradniki bukmacherskie dla początkujących graczy które oprócz tematu jak grać u bukmachera czy na zakładach bukmacherskich z pewnością mogliśmy wyczytać także, że typowanie meczy na żywo absolutnie nie jest dla takich graczy. Z pewnością w tym przypadku nasze emocje jeszcze bardziej dają o siebie znać, ale po pewnym czasie warto się tym zainteresować.

Dlaczego? Dlatego, że tutaj mamy możliwość łapania o wiele wyższych kursów. Gdzie? Chodzi tutaj głównie o granie na przełamanie, tzw. łamaki.

Z tymi pojęciami z pewnością spotkamy się na forach czy czatach bukmacherskich na żywo.

Jak grać u bukmachera

Wielu graczy obserwując to co aktualnie dzieje się na boisku postanawia grać na przełamanie zawodnika czy drużyny. Zacznijmy może od tego, że naszym głównym obiektem zainteresowania będzie piłka nożna, a także tenis. W przypadku tego ostatniego najlepiej jest typować po pierwszym zakończonym secie.

Jeśli zawodnik, który powinien wygrać, ma lepsze statystyki i ogólnie lepiej porusza się na boisku powinien wygrać to właśnie po tym pierwszym przegranym secie warto stawiać na jego przełamanie – więc wygranie meczu.

W Totolotku … Szybka rejestracja z bonusem 1000zł!

Kursy są różne – w zależności od tego w jakim stopniu był on faworytem meczu. Jeśli wcześniej kursy były porównywalne to spokojnie możemy liczyć na kurs 3-5. O wiele wyższe kursy czekają na nas w piłce nożnej. Jeśli zespół faworyzowany przegrywa już w pierwszej połowie to możemy obstawiać, że np. ją wygra. O ile jest jeszcze trochę czasu do jej zakończenia. To samo automatycznie tyczy się końca meczu.

 

Kiedy warto grać na przełamanie u bukmachera ?

Głównie widać to nawet na samych statystykach meczu. Przecież bywa i tak, że najlepszym może zdarzyć się błąd, który kosztował akurat utratę gola czy stratę gema, który zaważył na całym secie. Jeśli widzimy chęć odwrócenia losu spotkania to absolutnie musimy grać na przełamanie.

TOP 3 promocji bukmacherskich:

Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 150 zł i 400 zł za wpłatę – więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł za wpłatę – więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł za wpłatę – więcej na www.totolotek.pl

Oczywiście nie zawsze wchodzą takie kursy, ale są one na tyle wysokie, że wystarczy nam niewielka skuteczność byśmy byli na plusie. Dodatkowo warto zauważyć, że grając w ten sposób na zakładach bukmacherskich czy to online czy w punktach Fortuny lub STS musimy grać na żywo i warto przez chociaż krótki czas samemu obserwować mecz, by zadecydować czy warto tu grać na przełamanie.


Zostaw komentarz