Typowanie meczów towarzyskich (czy takie typy warto grać)

PROMOCJE na MŚ: FORTUNA - na stronie | eTOTO - odbierz 2000zł
LV BET - odbierz 1000zł | Totolotek - odbierz 1000zł
Typowanie-meczow-towarzyskich-150x150 Typy na mecze towarzyskie typowanie meczów

Przychodzi taki okres podczas roku, gdyż w ofercie zauważymy, że przeważają mecze towarzyskie niżeli ligowe. W końcu piłkarze to również ludzie i im należy się także wypoczynek. W okresie przygotowawczym organizowanych jest wiele meczy towarzyskich.

Według niektórych to doskonały czas na zarobek. Czy faktycznie tak jest? Faktem jest, że podczas trwania takiego meczu nikt nie przejmuje się za bardzo tym kto go przegra, a kto wygra. W końcu nie gramy tutaj o trofea, a najczęściej chodzi o pod szlifowanie pewnych zachowań na boisku.

 

Możemy zauważyć, że podczas takich spotkań pada wiele bramek. Faktem jest, że wiele osób obstawiających mecze towarzyskie obstawia główne ilość bramek podczas meczu. I jest Łobez wątpienia dobre rozwiązanie.

Nowy bukmacher! Odbierz 20zł bez depozytu i do 1000zł za wpłatę!

Jak już zostało wspomniane tu wygrać może każdy, dlatego zakłady typu 1×2 warto zostawić w spokoju, tym bardziej, że rzadko kiedy wystawiane są najmocniejsze składy na cały mecz.

 

Na co jeszcze należy uważać typując mecze towarzyskie?

Niemal wszystkie z nich kończą się wraz z 90 minutą. Tutaj nikt nie bawi się w przedłużanie nawet o minutę. Warto mieć to na uwadze typując tu cokolwiek. Są bowiem takie ligi, w których normą jest doliczanie 3-5 minut. W przypadku meczy towarzyskich tego już nie ma.

Taki rodzaj spotkań to także doskonały czas na tzw. ustawki. Bardzo często zdarzają się tutaj „łamaki” – zatem możemy upolować kursy wysokości rzędu 20-50. Jak zostało już wspomniane tutaj nie ma tak wielkiego parcia na zwycięstwo.

Wręcz przeciwnie – dla niektórych zespołów to idealny moment na podreperowanie swoich funduszy. A nie oszukujmy się w sporcie, a tym bardziej w piłce nożnej nadal panuje korupcja. Łamaki możemy wcześniej zauważyć poprzez analizę ostatnich meczów, a także w trakcie ich rozgrywania. Wydaje się zatem, że najlepiej jest typować mecze towarzyskie na żywo. Dzięki temu mamy pełny obraz gry obydwu zespołów.

W Totolotku … Szybka rejestracja z bonusem 1000zł!

Bez wątpienia mecze towarzyskie mogą nam dać solidną dawkę pieniędzy. Należy jednak uważać na te kilka szczegółów i dobrze analizować mecze.