Bonus powitalny eTOTO

Mistrzowska oferta bukmacherska od bukmachera eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo otwierających konta graczy. Zgarnij 1000 zł w bonusach. Taka promocja nie pojawia się notorycznie wśród legalnie funkcjonujących bukmacherów internetowych wobec tego powinno się przyglądnąć się jej uważnie. Bowiem warto!

Bonus na początek to poniekąd reguła wśród bukmacherów w Kraju, wszak by dawać graczom 200 % za ich wpłatę – to trudno coś w tym stylu wyszukać pośród kolejnych ofert przy rejestracji. Jedynie totolotek.pl i lvbet.pl oferują więcej niż 1000 złotych w bonusach powitalnych, jednakże to tylko 100% początkowej wpłaty. A tutaj etoto.pl zdeklasowało konkurencję!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Zasady oferty powitalnej

Jak napomknęliśmy niedawno wymieniony legalnie działający bukmacher internetowy wprowadził nowiutką ofertę powitalną, w zamian wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy ofertę Zgarnij 1000 pln od eTOTO.
Patrząc na gigantyczne zainteresowanie bonusami u bukmacherów w Kraju wśród obstawiających pojedynki firma bukmacherska eTOTO zadecydowała wystartować z najkorzystniejszą promocją dla typujących przy rejestracji. Niżej pokazaliśmy trochę informacji odnośnie oryginalnej oferty na początek:

W kolejnej ofercie powitalnej Odbierz 1000 złotych, gracz za swoje dwa pierwsze depozyty otrzymać zdoła do 1000 pln:
– pierwszy transfer na konto obstawiającego będzie zwiększony o 200% do 100 pln (inaczej starczy wpłata 50 pln, aby pozyskać 100 złotych), co jest wyjątkowe wśród bukmacherów legalnie funkcjonujących w Kraju. Nie ma szans wyszukać bukmachera który podwyższa wpłatę o takiż procent.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– kolejny przelew na konto obstawiającego pozostanie zwiększony o 100 procent do praktycznie 900 pln !

Tym samym sumarycznie grający za swoje 2 początkowe przekazy może otrzymać 1000 zł.

Z propozycji mogą skorzystać dowolni typujący, którzy nadal nie poczynili początkowej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u buka (są w stanie drapnąć obydwa dodatki) czy wtórej wpłaty (są w stanie zdobyć wtóry bonus), bez względu na czas otwarcie konta typującego.

W momencie pytań powinno się zweryfikować przepisy na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!