LV BET

4.2 Our Rating
dealimage
Sprawdź ofertę bukmachera Use code: brak
Pros

Pros

  • Minimalna stawka 1zł
  • Szybkie wypłaty i wpłaty
  • Wysokie kursy
  • Ładna strona
Pros

Cons

  • Wypłaty tylko na konto
  • Mało meczy na żywo
  • Szybkie limity
1000zł
Sprawdź ofertę bukmachera
Use code: brak

More Information

Name LV BET
Website URL www.lvbet.pl
Established 2016
Location Polska
Minimum Deposit 10zł
Typowanie na żywo TAK
Bonus bez depozytu NIE
Podatek od wygranych TAK
Bonus 100% TAK
Minimalny zakład od 1 zł

LV BET Ratings

Szata graficzna
Bonus powitalny
Wypłaty
Pomoc graczom
Wiarygodność
Ogólna ocena

Nowy polski bukmacher LVBET to nowa propozycja dla polskich typerów. Dzieląc bukmacherów na legalnych i tych pozostałych, LVbet należy dołączyć do tej pierwszej grupy. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie różni się on od swoich pozostałych konkurentów zupełnie niczym.

Z pewnością nie możemy tak powiedzieć. W dzisiejszych czasach jeśli jakikolwiek bukmacher wchodzi na rynek, a tym bardziej legalny bukmacher to musi on mieć naprawdę bardzo konkurencyjną ofertę i najlepiej gdyby był on najlepszy chociażby w ofercie, wysokości kursów czy czymkolwiek innym. W końcu dzisiejsi typerzy są bardzo wymagający. Na szczęście ten nowy polski legalny bukmacher sobie z tym poradził.

 

20 zł bonus bez wpłaty w LV BET? Tak!

Bukmacher LVBET to legalny bukmacher z licencją, który oferuje nam zakłady bukmacherskie, a także kasyno. Skupmy się jednak za nakładach bukmacherskich. W tym przypadku mamy możliwość typowanie meczów w LVBECIE w wielu kombinacjach.

Możemy obstawiać mecze jeszcze przed ich rozpoczęciem. Co jest oczywiście najbardziej popularne. Ale oprócz tego możemy również typować mecze na żywo. To wielka zaleta tego bukmachera biorąc pod uwagę, że dopiero wchodzi on na polski rynek.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Ale to nie wszystko. Ten polski bukmacher online doskonale widzi potrzeby swoich potencjalnych graczy i oferuje także grę mobilną. To wszystko byłoby jednak na nic, gdyby nie wysokie kursy. Są one naprawdę bardzo konkurencyjne, dzięki czemu coraz więcej graczy rozważa założenie konta właśnie u tego bukmachera.

Wszystko niestety zweryfikuje czas i zobaczymy jak długo utrzyma kursy oraz fajne promocje dla nowych graczy (Podwajają pierwszą wpłatę) bo konkurencyjne firmy bukmacherskie jak Fortuna czy forBET nie zasypują gruszek w popiele.

Póki co śmiało jego ofertę jak i promocję powitalną (100% od wpłaty) możemy śmiało polecić.

 

Nowy bukmacher w Polsce :: Opinie o LV BET

Nowi gracze niezwykle chwalą sobie oni samą szatę graficzną strony, a także jej prostotę. To pokazuje, że typerzy nie potrzebują skomplikowanych stron, które często bardzo powoli się ładują, a gra u takich bukmacherów jest nie lada wyzwaniem. To co na dziś możemy powiedzieć o typowaniu meczów w LVBET to z pewnością, że jest to jedna wielka niewiadoma jak potoczą się jej losy – póki co weszli mocno na polski rynek sponsorując naszą reprezentację oraz kluby Ekstraklasy jak Wisła Kraków czy Wisła Płock.

Nie do końca wiemy czy bukmacher to samo będzie nam oferował w następnych latach ale jesteśmy optymistami. Wszystko możemy jednak sami sprawdzić, kiedy LV BET zdecyduje się na rozwój swojej strony do obstawiania meczów.

lvbet-bez-depozytu

Wszystko to będzie możliwe dzięki oczywiście bonusom promocyjnym, które są coraz atrakcyjniejsze dla typerów. Co do czekania nie możemy tu wysnuć żadnych wizji. Być może LV BET chce jak bardziej zaskoczyć swoich potencjalnych typerów, oczywiście pozytywnie. Poza tym na rynek wchodzą cały czas nowi bukmacherzy, którzy również wprowadzają innowacyjne rozwiązania. LVbet nie może wobec tego oferować gorszych zasad.

 

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

 

SERWIS WWW DO ZAWIERANIA ZAKŁADÓW

Na owym tle należałoby zwrócić wzmiankę na to jak wygląda propozycja LVBET. Istotnym walorem są ilustracje z najatrakcyjniejszymi sektorami w określonym dniu, zatem pragnąc zakreślić np. LM w dniu pojedynków niewątpliwie na stronie internetowej pojawi się grafika, z jakiej przeskoczysz na zakłady bukmacherskie Champions League.

Starsi obstawiający bez wątpliwości będą zaspokojeni z kursów na zakłady oraz przystępnych lig piłkarskich, wprawdzie młodszych z pewnością usatysfakcjonuje obszerna oferta na e-sporty, jakie w komentarzach niemało person z tej sfery postrzegane są za przyszłość zakładów u bukmacherów. Tym okazalsze wyrazy uznania dla zespołu LVBET, iż teraz dziś włączono odbieranie zakładów na na League of Legends, DOTA czy Counter Strike’a. Do tego nie mamy kłopotu z ustawieniem zakładu na niezwykle świetne w Kraju skoki narciarskie czy te konfrontacje UFC.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Parę słów o wyglądzie witryny z zakładami sportowymi. Na dzień dobry widać, iż LVBET próbował zmienić szablonowe podejście do wyglądu witryny i w ten sposób wszelka dziedzina ma przyporządkowany panel. Po pierwszych miesiącach typowania nie zauważamy większej różnicy pomiędzy standardowym rozstawieniem dyscyplin w panelu bocznym, jednak należy potwierdzić, iż poglądowo wygląda owo akuratnie.

 

PODATEK OD ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH

Toteż nie zdumiewa fakt, iż LVBET zbiera noty niejako tylko właściwe i to zarazem od graczy sezonowych jak i grających nader solidnie.

Dzięki wielkim stawkom bukmacherskim także rozległej propozycji i danina na zakładach sportowych w wysokości 12% jest do przejścia. Oczywiste najwyższe znaczenie w takim przypadku ma rozgrywka na AKO, ponieważ tu haracz jest od ustawionej stawki kompleksowo, a nie wygranej.

 

OTWIERAMY KONTO DO OBSTAWIANIA W LV BET I SUPER BONUS do 1000zł

Miejsce na kod bonusowy w LV BET zobaczymy na wejściu na pierwszej stronie dokumentu rejestracyjnego (niżej wypatrzysz zrzut z monitora z dobrze wpisanym bonus kodem w czasie rejestracji) plus jego uzupełnienie powoduje, iż gracz pozostaje zdecydowanie zarejestrowany do promocji osiągalnych na stronce buka.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Kwiecień 2017 to u niniejszego legalnego bukmachera on line bonus dla nowych graczy – do 1000 PLN. Zasady dostania współcześnie największego dodatku startowego na rynku, nie są tak powikłane jak wydaje się to na na dzień dobry. Jeśli wymogi pozyskania bonusu są dla Ciebie niezrozumiałe, wypróbuj jak dostać i użyć bonus po założeniu konta u bukmachera LV BET, a dowiesz się jak zgarnąć ponadplanowe darmowe fundusze na zakłady internetowe.

 

PREMIA ZA REJESTRACJĘ BEZ WPŁATY – 20 PLN

LVBET jest jedynym bukmacherem legalnie funkcjonującym w Polsce, który ma propozycję bez wkładu. Ażeby zainkasować dodatek bez wpłaty potrzebujesz być właścicielem karnetu jednego z klubów, którego sponsorem jest LVBET.

Legalny polski bukmacher w tej chwili sponsoruje 3 zespoły ekstraklasowe: Wisłę Kraków, Wisłę Płock także Arkę Gdynia, obok tegoż logo LV BET zlokalizujemy na nowym obiekcie Widzewa Łódź. Ostatnią kadrą dofinansowywaną przez LV BET jest Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Co poczynić ażeby spieniężyć dodatek bez wkładu ? Tu odpowiedź jest nadal ciekawsza aniżeli sam bonus. Niezwykle niskie wymagania które trzeba spełnić skutkują, iż dysponujesz nadal większe okazje na podniesienie swojego portfela. Warunkiem wypłaty jest czterokrotny obrót po kursie min.minimalnym 1.75.