Freebet – co to jest i czy warto z niego korzystać

Ten bonus bukmacherski na start to nic innego jak darmowy zakład. Każdy kiedyś zaczynał dlatego część bukmacherów jak totolotek.pl czy lvbet.pl a nawet ostatnio milenium.pl oferują freebet – czyli darmową gotówkę na zakłady i to w dodatku bez depozytu – wystarczy sama rejestracja u bukmachera i już mamy przykładowo 20zł na zakłady bukmacherskie i możemy co nieco obstawić …

Jak spożytkować freebet?

Medialne mecze piłkarskie to dla bukmacherów prawdziwa kopalnia pieniędzy (dlatego tak chętnie oferują freebet dla graczy zainteresowanych nimi a którzy nie mają jeszcze konta do zawierania zakładów bukmacherkich). Niektórzy mogą się zdziwić na takie twierdzenie, ale to szczera prawda.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Takie mecze typuje niemal każdy początkujący gracz (i dlatego korzysta z freebetu). Analiza zazwyczaj niezwykle krótka, która mieści się w kilka minut jak nie sekund. Przeglądamy ostatnie spotkania i tabelę – najlepszy zespół z góry tabeli gra z tym najgorszym.

Czy może być inny wynik niżeli wygrana najlepszego?

Dla wielu graczy nie. W mniemaniu niektórych jest to tzw. mecz perełka. Ma niski kurs, ale przecież możemy go dorzucić do każdego kuponu, by podwyższyć ogólny kurs. Osoby, które aktywnie korzystają z giełdy zakładów doskonale widzą ile pieniędzy obraca się w takim meczu.

Są to setki tysięcy euro jak nie miliony. Pod uwagę bierzemy oczywiście cały świat. Takie mecze wbrew pozorom największy zysk przynoszą bukmacherom niżeli graczom. Nie ma się co oszukiwać – w sporcie korupcja rozszerzona jest na wielką skalę. W tym całym procederze biorą niekiedy udział sami bukmacherzy. Dla nich takie „ustawki” to czysty zysk. Oczywiście nie każdy mecz jest ustawiony.

Niekiedy zdarzają się faktycznie takie wpadki. Jednak warto spojrzeć na to co my wtedy robimy. Dodając zdarzenia o niskim kursie do każdego kuponu i wiedząc, że mecz dla nas ma niekorzystny wynik tak naprawdę skazujemy siebie na dość dotkliwa porażkę. Medialne mecze najlepiej traktować jako ciekawą rozrywkę. Warto wtedy odpuścić sobie typowanie i po prostu cieszyć się z oglądania transmisji. Nie raz zauważymy, że zakładając wcześniej w naszych myślach dany typ byłby on teraz przegranym.

Na koniec …

Podsumowując, jak wszystko ma swoje wady i zalety. Nie sugerujemy zupełnie nie grać medialnych meczy bo to było by bez sensu. Niektórzy wolą uczyć się na własnych błędach, dlatego też kolejna porażka powinna nas nauczyć, by takie mecze omijać szerokim łukiem.

Jeśli jednak oglądamy sporo meczów i jesteśmy przekonani że w danym meczu padnie wytypowany przez nas wynik to możemy założyć konto u jednego czy drugiego bukmachera i wykorzystać choćby wspomniany freebet za rejestrację i postawić w ten sposób nie do końca swoje pieniądza i … wygrać …

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl