Książki, ebooki o zakładach bukmacherskich (bukmacherce)

Każdy typer może pochwalić się inną historią na temat początków swojej przygody z zakładami bukmacherskimi. Często zaczynały się one w okresie szkolnym i stanowiły zabawę, do czasu… Do dziś nie brak chętnych na obstawianie.

Co ciekawe, dziś wielu laików pyta się na forach bukmacherskich o książki o tematyce bukmacherskiej, które pomogą im w systematycznym wygrywaniu. Książki oczywiście znajdziemy, ale musimy być świadomi tego, że nikt nie poda nam gotowego sposobu. Często są to przemyślenia doświadczonych typerów, którzy mają za sobą jednak wielkie sukcesy w bukmacherce.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Mówiąc o książkach, które mają nam pomóc w rozwijaniu naszych umiejętności należy wspomnieć, że często są to książki pisane w obsym jeżyku (angielskim). W dobie Internetu niektóre z nich są dostępne za darmo, a za inne musimy zapłacić.

 

Książki o zakładach bukmacherskich

Zatem zaczynajmy! Nic tak nie rozpala naszych umysłów jak czytanie o wielkich wygranych. Jak w ciągu roku wygrać na zakładach bukmacherskich miliony? Na tę odpowiedź z pewnością odpowie nam profesjonalny typer Patrick Veitch, który jest jednocześnie autorem książki pt: „Enemu Number One: The Secrets of the UK’s Most Feared Professional Punter”.

W książce tej przeczytamy o doświadczeniach tego doświadczonego typera, któremu udało się w przeciągu roku zainkasować bagatela 10 milionów funtów!

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Kolejną ciekawą propozycją jest „Sports Investing. Profiting from Point Spreads”. Ta książką to już profesjonalne podejście do zakładów bukmacherskich. Typerzy są tu nazywani inwestorami. Z książki dowiemy się o wielu strategiach i taktykach, które w obstawianiu są przecież tak ważne.

Kolejną ciekawą propozycją może okazać się książką autorstwa Elihu D. Feustel pt. „Conquering Risk: Attacking Vegas and Wall Street”. Tytuł książki może nas nieco zagubić, ale znajdziemy tam wiele pomocnych informacji dotyczących samych zakładów bukmacherskich. Co dokładnie?

Opracowane modele gry dla takich dyscyplin sportowych jak chociażby piłka nożna czy koszykówka. Najważniejsze jest jednak to, że nie są to przypadkowe modele, ale coś co pozwala na skuteczne wygrywanie. Tych propozycji moglibyśmy jeszcze wymieniać. Pytanie brzmi czy warto?

 

Powyższe tytuły to najczęstsze opisy w książkach o tematyce bukmacherskiej. Nie zaczniemy po nich od razu wygrywać. Ale warto zaznaczyć, że niektóre z tych propozycji były napisane przez osoby, które same potrafiły wygrywać miliony.

Zatem te doświadczenia powinny być warte naszej uwagi i czasu na ich przeczytanie. Nie znając jednak języka angielskiego możemy mieć problem z ich przeczytaniem tym bardziej, że niektóre z książek to naprawdę profesjonalne podejście do tematu i ukazanie zakładów bukmacherskich również od strony matematyki, prawdopodobieństwa i różnych narzędzi, dzięki którym wygrywanie może być możliwe.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Również w polskich księgarniach znajdziemy kilka ciekawych propozycji. Te kilkadziesiąt złotych z pewnością warte jest przeczytania każdej z nich, ale musimy mieć świadomość, że dużo zależy również od nas samych, naszych emocji i konsekwencji w działaniu.


Dodaj komentarz