Limity na zakładach bukmacherskich

Teraz co nieco o progach u legalnych bukmacherów oferujących zakłady piłkarskie w Polsce. Należałoby być świadom jak wygląda kazus z limitami w trakcie typowania pojedynków przez internet. Oto kilka istotnych wiadomości …

Bieżąca od 2017 roku aktualizacja ustawy o grach hazardowych narzuciła na organizatorów zakładów wzajemnych szereg nowiutkich zagadnień. Jednym z nich jest potrzeba zastosowania tzw. regulaminu rzetelnej gry. Na przykład Fortuna jako pierwotny legalnie działający w Polsce bukmacher inkorporował w życie najbardziej szczególne zapisy regulacji w zakresie używania wspomnianego regulaminu.

TOP 3 bukmacherów: Zgarnij darmowy zakład rejestrując się na www.fortuna.pl
Obstawiaj za darmo pierwszy mecz - więcej na www.lvbet.pl
W piątki obstawiaj mecze bez podatku na www.totolotek.pl

Limity w zakładach bukmacherskich

W ocenie ustawodawcy zadaniem regulaminu odpowiedzialnej gry jest zabezpieczenie typerów zakładów przed negatywnymi efektami hazardu. Z tego powodu na stronach internetowych bukmacherów odkryły się wiadomości o niebezpieczeństwie złączonym z hazardem, zakazie rozgrywki dla jednostek do 18 roku życia i nazwy instytucji świadczących asystę graczom z kłopotami hazardowymi wraz z linkami do ich stron www.

Ustęp 15i „Ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych i poniektórych kolejnych postaw” wskazał tudzież realizatorom zakładów bukmacherskich nadzwyczaj celne wymagania dotyczącego tegoż, w jaki sposób wykonywane powinny być punkty dotyczące odpowiedzialnej gry. To nie wyłącznie dobre procedury weryfikacji użytkownika, ale też np. zapewnienie graczom zakładów lustracji własnej aktywności na stronie wirtualnej bukmachera.

Realizując zapisy regulacji Ministra Finansów napomknięta wcześniej Fortuna stworzyła regulamin uczciwej gry, który 20 listopada 2017 roku pozostał zatwierdzony poprzez Ministerstwo Finansów.

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

W kolejnym kroku dla przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako pierwszy spomiędzy legalnie funkcjonujących w Polsce bukmacherów, przyzwolił swoim graczom definiowanie limitów bukmacherskich czasu i kwot przeznaczanych na zakłady na mecze. Obstawiający może zaaprobować limit u bukmachera zdefiniowany jako „graj bez ryzyka” bądź skonfigurować własny, odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Działanie w obszarze obowiązującego w Polsce prawa to dla któregokolwiek bukmachera on-line z licencją główny cel. Dokładają oni wszelkich starań, tak aby wdrażane poprzez nich transformacje wypełniały warunki ustawy hazardowej, a zarazem nie blokowały graczom rozgrywki. Wskazanie pułapów na rozgrywkę zajmuje na przykład na www.fortuna.pl nie wiele więcej aniżeli paręnaście sekund – powiada Konrad Komarczuk, CEO Fortuna Zakłady Sportowe.

Tryb określania limitów u bukmacherów została włączona do przebiegu rejestracji nowego klienta. Obstawiający posiadający już własne konto w portalu w celu zawierania zakładów muszą po zalogowaniu uwieńczyć rejestrację u bukmachera on line, a następnie wstąpić w grupę „Limity klienta” ewentualnie przejść do zakładki „Limity klienta” w ustawieniach konta obstawiającego.

TOP 3 bukmacherów: Zgarnij darmowy zakład rejestrując się na www.fortuna.pl
Obstawiaj za darmo pierwszy mecz - więcej na www.lvbet.pl
W piątki obstawiaj mecze bez podatku na www.totolotek.pl

Stąd warto ustawić limity na zakładach sportowych już dziś ażeby … nie pozostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Stworzone przy współpracy z Serwis bukmacherski