Nietypowe zakłady bukmacherskie

Pytając się wielu osób, nawet nie związanych z bukmacherką, z czym kojarzą się im zakłady bukmacherskie to z pewnością usłyszymy, że ze sportem.

I tu nie ma zaskoczenia. Faktycznie wchodząc na pierwszą lepszą stronę bukmachera internetowego możemy zauważyć, że najwięcej oferty jest ze sportów, przy czym u każdego z nich rządzi oczywiście piłka nożna.

Ale… Ale to powoli się zmienia.

Nietypowe zakłady bukmacherskie

W ofercie możemy znaleźć coraz więcej nietypowych zakładów bukmacherskich.

Chodzi dokładnie o to, że nie musimy znać się na sporcie, by móc się założyć. Do Polski przyszła moda ze Stanów Zjednoczonych dot. obstawiania wyników wyborów prezydenckich czy parlamentarnych. Zatem znając się na polityce, oglądając programy w telewizji poświęcone tej tematyce z pewnością posiadamy wiedzę, którą możemy spieniężyć.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Możemy obstawiać przede wszystkim wygraną, ale również wyniki procentowe.

W polskich serwisach bukmacherskich oprócz polityki popularne jest również obstawianie zwycięzców Eurowizji. Możemy również znaleźć zakłady typu: kto będzie następnym Jamesem Bondem?

Oprócz tych dość ciekawych nietypowych zakładów możemy znaleźć równie śmieszne, jak chociażby: termin oddania dworców kolejowych. Taka moda absolutnie zapożyczona została z zachodu. Podczas większych wydarzeń w telewizji podczas programów informacyjnych słyszymy jak to Anglicy zakładają się jakie imię dostanie pierwszy syn następcy tronu.

W Stanach Zjednoczonych rekordy popularności zdobywa oczywiście zakład następny prezydenta. Takich nietypowych zakładów bukmacherskich możemy znaleźć coraz więcej. Większości z nich dają solidnie zarobić bukmacherom, stąd chętnie oni dają nam je do obstawiania.

Tutaj warto wspomnieć o jednym z najbardziej nietypowych zakładów, tutaj gracze byli pytanie czy w 1 Dzień Świąt Bożego Narodzenia spadnie śnieg. Jak widać na powyższym przykładzie zakładać możemy się o wszystko.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Choć w tych przypadkach nie mówimy tutaj o zarobku, a jedynie zabawie. Dlatego chcąc bawić się w takie kupony pamiętajmy, by nie przesadzać z postawioną na nie gotówką.


Dodaj komentarz