Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce (legalne)

Przed rozwojem Internetu chcąc obstawić zakłady bukmacherskie zmuszeni byliśmy wyjść z domu do jednego z niewielu punktów stacjonarnych jednej z firm bukmacherskich. Dzisiaj mamy zadanie bardzo ułatwione, ponieważ niezwykle popularne jest typowanie meczy online.

Każdy bukmacher ma swoją stronę internetową. Tam znajdziemy dosłownie wszystko – od bonusów powitalnych po szeroką ofertę. Kiedy mogliśmy jeszcze niejako korzystać z nielegalnych bukmacherów wybór był wręcz trudny. Jednak każdy gracz mógł znaleźć coś dla siebie.

Bet365 to była podstawa każdej osoby, która typowała mecze. Kiedy zaczynaliśmy dochodzić do perfekcji i zostaliśmy zlimitowani u takich bukmacherów mogliśmy przejść do azjatyckich firm bukmacherskich czy Pinnacle.

 

Legalny bukmacher to zły bukmacher?

Dzisiaj pomimo tego, że do wybory mamy zaledwie kilku legalnych bukmacherów wybór jest jeszcze trudniejszy. I niestety nie dlatego, że chcemy wybierać najlepszego z najlepszych. Najlepsi legalni bukmacherzy internetowi to poziom o wiele niższy niżeli nielegalne firmy bukmacherskie.

Sami bukmacherzy, którzy działają na naszym rynku legalnie starają się jednak udoskonalić swoją ofertę, by pozyskać możliwie jak najwięcej nowych klientów. Co powoli im się udaje …

Jakie są zatem najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce?

Patrząc na staż z pewnością będzie to Fortuna.pl i STS.PL. To bukmacherzy, którzy zdominowali rynek jeśli chodzi o legalne zakłady bukmacherskie. I tak naprawdę szukając informacji na temat owych firm znajdziemy niemal zawsze porównanie tych dwóch czołowych bukmacherów.

Jeden z najlepszych bukmacherów  Polsce... www.efortuna.pl

Z pewnością mają oni najwięcej punktów stacjonarnych w Polsce. Jednakże tematem są zakłady w Internecie i tutaj również mogą poszczycić się chociażby szeroką ofertą spotkań sportowych zarówno przedmeczowych jak i tych na żywo. Znajdziemy tu wiele niszowych dyscyplin sportowych, a także te najpopularniejsze. Mimo to i oni posiadają swoje problemy, które coraz częściej deprymują graczy, którzy zaczynają rozglądać się na konkurencję.

Z pewnością warto wspomnieć o bukmacherze ForBet, który oferuje nam dodatek do każdego wygranego kupony w postaci 12%. Powiększa on także swoją ofertę, tym na żywo dzięki czemu staje się poważnym konkurentem dla powyższych bukmacherów.

Co ma Totolotek, a czego nie mają inni sprawdź na  www.totolotek.pl 

Chcąc uzyskać najwyższy bonus powitalny powinniśmy zarejestrować się w Milenium, gdzie to oferują nam do 760 złotych na start. Jak widać każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Najważniejsze jest jednak to, że pozostali bukmacherzy oprócz Fortuny i STS‚u postawili na mocne zmiany, które mają nas przekonać do gry właśnie u nich.

Wydaje się zatem, że najlepiej mieć konta u kilku bukmacherów, gdyż wybór tego jednego najlepszego jest niemożliwy.